MVR NV
De score van MVR verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +4382 % Totaal activa +614 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van MVR
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 1 551 € | ||||
| Eigen vermogen | 639 543 € | ||||
| Liquide middelen | 598 718 € | ||||
| Totaal activa | 731 089 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 04/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 29/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 29/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 02/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 20/04/2022
Financiële analyse van MVR
- Solvabiliteit87,5 %mediaan van de sector: 47,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van MVR
Publicaties van MVR in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0429.783.145
- Btw-nummer
- BE0429783145
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0429783145 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 03/11/1986
- Zetel
- 1785 Merchtem
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 04/03/2026
- Activiteit
- Groothandel in elektrische huishoudelijke apparaten en audio- en videoapparatuur (NACE 46431)
MVR (NV) is sinds 1986 gevestigd in Merchtem en actief in: groothandel in elektrische huishoudelijke apparaten en audio- en videoapparatuur. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 1 551 € en een eigen vermogen van 639 543 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 87,5 %, boven de mediaan van de sector (47,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als MVR
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- M.B. Invest Gembloers · balans 730 433 €
- Haelemeersch Ichtegem · balans 731 919 €
- Dokter Christophe Bosschem Gent · balans 730 979 €
- M.M. Immo Eupen · balans 731 225 €
- Cabinet Medical Ingargiola Ingrid Doornik · balans 731 341 €
- Domaine Residence D'Ostenne Chimay · balans 730 530 €
- Werkhuizen Fransen Wijnegem · balans 730 522 €
Veelgestelde vragen over MVR
Wat is de omzet van MVR?
MVR legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van MVR?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0429783145 voor MVR, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0429.783.145.
Waar is de zetel van MVR?
Volgens het KBO-register is de zetel van MVR gevestigd in 1785 Merchtem.
Wat is het eigen vermogen van MVR?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van MVR 639 543 €, een solvabiliteit van 87,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van MVR?
Het register telt 1 actieve mandaten bij MVR. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van MVR
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →