Danco NV
Opening faillissement 12,2 VTEDe score van Danco verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2023
Evolutie 2020 → 2023: Eigen vermogen +375 % Totaal activa +635 % Personeelsbestand (gem. VTE) +3967 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Danco
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −1 829 € | ||||
| Eigen vermogen | 171 174 € | ||||
| Liquide middelen | 55 445 € | ||||
| EBITDA | 5 533 € | ||||
| Totaal activa | 489 820 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 24/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 25/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 26/08/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 29/09/2021
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 01/07/2020
Financiële analyse van Danco
- Solvabiliteit34,9 %mediaan van de sector: 25,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Danco
Publicaties van Danco in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0429.477.693
- Btw-nummer
- BE0429477693
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 04/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 11/09/1986
- Zetel
- 4171 Comblain-au-Pont
- Grootte
- Klein · 12,2 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2023 · neergelegd op 24/09/2024
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Danco (NV) is sinds 1986 gevestigd in Comblain-au-Pont en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2023 rapporteert ze een verlies van 1 829 € en een eigen vermogen van 171 174 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 12,2 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 34,9 %, boven de mediaan van de sector (25,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Danco
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- WOK D'Orient Activiteiten van restaurants Libramont-Chevigny · balans 489 743 €
- Brabubos Activiteiten van restaurants Merchtem · balans 489 312 €
- MKMP Activiteiten van restaurants Mortsel · balans 490 964 €
- LO BXL Activiteiten van restaurants Elsene · balans 491 098 €
- El Paco Activiteiten van restaurants Boutersem · balans 491 763 €
- Bchifi Activiteiten van restaurants Ukkel · balans 492 366 €
- Parillada Argentina Activiteiten van restaurants Antwerpen · balans 485 876 €
- Miss Yu Activiteiten van restaurants Gent · balans 493 815 €
Veelgestelde vragen over Danco
Wat is de omzet van Danco?
Danco legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2023.
Wat is het btw-nummer van Danco?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0429477693 voor Danco, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0429.477.693.
Waar is de zetel van Danco?
Volgens het KBO-register is de zetel van Danco gevestigd in 4171 Comblain-au-Pont.
Wat is het eigen vermogen van Danco?
Bij de afsluiting van boekjaar 2023 bedraagt het eigen vermogen van Danco 171 174 €, een solvabiliteit van 34,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Danco?
Gemiddeld 12,2 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2023.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Danco?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Danco. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Danco
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →