Transport Kuse BV
13,4 VTEDe score van Transport Kuse verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +104 % Totaal activa +39 % Personeelsbestand (gem. VTE) +11 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Transport Kuse
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 659 332 € | ||||
| Eigen vermogen | € 2,77 mln | ||||
| Liquide middelen | € 1,34 mln | ||||
| EBITDA | € 1,18 mln | ||||
| Totaal activa | € 4,04 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 12/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 06/11/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 16/05/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 27/08/2021
Financiële analyse van Transport Kuse
- Solvabiliteit68,7 %mediaan van de sector: 41,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Transport Kuse
Publicaties van Transport Kuse in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0428.362.193
- Btw-nummer
- BE0428362193
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0428362193 · vastgesteld op 14/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/12/1985
- Zetel
- 9170 Sint-Gillis-Waas
- Grootte
- Klein · 13,4 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 12/07/2025
- Activiteit
- Goederenvervoer over de weg (NACE 49410)
Transport Kuse (BV) is sinds 1985 gevestigd in Sint-Gillis-Waas en actief in: goederenvervoer over de weg. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 659 332 € en een eigen vermogen van € 2,77 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 13,4 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 68,7 %, boven de mediaan van de sector (41,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Transport Kuse
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Vervoer en Handel Vanhulle en Cie9870 Zulte
- Madesma9870 Zulte
- Transport DE Stercke9160 Lokeren
- TOM VAN Steenkiste9880 Aalter
- TRANSPORT E EN M Cerpentier9180 Lokeren
- Transcolli9130 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
- Rotrafic9870 Zulte
- De Neve9400 Ninove
Veelgestelde vragen over Transport Kuse
Wat is de omzet van Transport Kuse?
Transport Kuse legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Transport Kuse?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0428362193 voor Transport Kuse, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0428.362.193.
Waar is de zetel van Transport Kuse?
Volgens het KBO-register is de zetel van Transport Kuse gevestigd in 9170 Sint-Gillis-Waas.
Wat is het eigen vermogen van Transport Kuse?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Transport Kuse 2 773 566 €, een solvabiliteit van 68,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Transport Kuse?
Gemiddeld 13,4 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Transport Kuse?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Transport Kuse. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Transport Kuse
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →