Sukapi NV
De score van Sukapi verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +1515 % Totaal activa +1921 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Sukapi
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −21 668 € | ||||
| Eigen vermogen | 443 083 € | ||||
| Liquide middelen | 12 591 € | ||||
| EBITDA | 116 555 € | ||||
| Totaal activa | € 3,22 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 02/02/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 04/02/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 04/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2022neergelegd op 09/01/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2021neergelegd op 02/03/2022
Financiële analyse van Sukapi
- Solvabiliteit13,7 %mediaan van de sector: 29,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Sukapi
Publicaties van Sukapi in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0420.134.021
- Btw-nummer
- BE0420134021
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0420134021 · vastgesteld op 18/10/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 06/02/1980
- Zetel
- 2018 Antwerpen
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 02/02/2026
- Activiteit
- Handel in eigen onroerend goed (NACE 68110)
Sukapi (NV) is sinds 1980 gevestigd in Antwerpen en actief in: handel in eigen onroerend goed. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 21 668 € en een eigen vermogen van 443 083 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 13,7 %, onder de mediaan van de sector (29,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Sukapi
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Promo Merelbeke-Melle · balans € 3,22 mln
- MileStone Projects Burgerlijke en utiliteitsbouw Antwerpen · balans € 3,23 mln
- Beelen Activiteiten van tandartspraktijken Edegem · balans € 3,23 mln
- TIKA Handel in eigen onroerend goed Antwerpen · balans € 3,23 mln
- A.C.F. Detailhandel in tweedehandsgoederen Antwerpen · balans € 3,23 mln
- Brittom Aarschot · balans € 3,24 mln
- Maison Des Entrepreneurs - Aannemershuis Watermaal-Bosvoorde · balans € 3,24 mln
- Groupe Besem Herstal · balans € 3,22 mln
Veelgestelde vragen over Sukapi
Wat is de omzet van Sukapi?
Sukapi legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Sukapi?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0420134021 voor Sukapi, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0420.134.021.
Waar is de zetel van Sukapi?
Volgens het KBO-register is de zetel van Sukapi gevestigd in 2018 Antwerpen.
Wat is het eigen vermogen van Sukapi?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Sukapi 443 083 €, een solvabiliteit van 13,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Sukapi?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Sukapi. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Sukapi
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →