Moury Construct NV

0,4 VTE
Ondernemingsnummer (KBO) 0413.821.301 · Btw BE0413821301
4430 Ans
actief in Activiteiten van holdings (NACE 64210)
actief sinds 23/11/1973 (≈ 53 jaar)
Openbaar Openbare fiche: alleen het laatste boekjaar. De score, de historiek en de details openen met een gratis account. Maak een gratis account
Idonis-soliditeitsscore
EDCBA

De score van Moury Construct verschijnt met een gratis account.

Bekijk de score
Profiel
NV Zeer klein · 0,4 VTE sinds 1973
Componenten
  • Samenvatting? / 5
    • Balanssterkte
    • Liquiditeit
    • Terugbetalingscapaciteit
    • Rendabiliteit
    • Traject
    • Conformiteit en register
  • Positie in de sectort.o.v. peers
  • Leverancierskredietop 30 d
  • Leencapaciteitleenbaar
  • Waarderingcentraal

Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.

Detail

Kerncijfers 2025

Omzet545 503 €
Nettoresultaat€ 27,4 mln
Eigen vermogen€ 76,2 mln
Liquide middelen€ 8,88 mln
EBITDA−69 517 €
Totaal activa€ 85,3 mln
Personeelsbestand (gem. VTE)0,4
Solvabiliteit89,3 %
De streep toont de sectormediaan: 46,9 % (3011 bedrijven).

Evolutie 2022 → 2025: Omzet +14 % Eigen vermogen +92 % Totaal activa +76 % Personeelsbestand (gem. VTE) 0 %

Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd). Er is ook een geconsolideerde jaarrekening van de groep neergelegd: die staat in de volledige fiche.

De volledige fiche omvat 11 boekjaren; een gratis account toont er 2. →

Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden

Jaarrekeningen van Moury Construct

20252024202320222021
Omzet545 503 €
Nettoresultaat€ 27,4 mln
Eigen vermogen€ 76,2 mln
Liquide middelen€ 8,88 mln
EBITDA−69 517 €
Totaal activa€ 85,3 mln

Neergelegde jaarrekeningen

  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 16/06/2026
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 26/06/2025
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/06/2024
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 13/07/2023
  • Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 25/08/2022

Financiële analyse van Moury Construct

Bestuur en controle van Moury Construct

14 actieve bestuurder(s) in het register.

en 8 andere(n)

Aandeelhouders en deelnemingen van Moury Construct →

Publicaties van Moury Construct in het Belgisch Staatsblad

Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel

Ondernemingsnummer (KBO)
0413.821.301
Btw-nummer
BE0413821301
Peppol
Ingeschreven · 0208:0413821301 · vastgesteld op 02/11/2026
Rechtsvorm
NV
Oprichting
23/11/1973
Zetel
4430 Ans
Grootte
Zeer klein · 0,4 VTE
Laatste jaarrekening
2025 · neergelegd op 16/06/2026
Activiteit
Activiteiten van holdings (NACE 64210)

Moury Construct (NV) is sinds 1973 gevestigd in Ans en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 545 503 €, een winst van € 27,4 mln en een eigen vermogen van € 76,2 mln. Met 0,4 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 89,3 %, boven de mediaan van de sector (46,9 %).

Vergelijkbare vennootschappen als Moury Construct

Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.

Veelgestelde vragen over Moury Construct

Wat is de omzet van Moury Construct?

Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Moury Construct 545 503 €.

Wat is het btw-nummer van Moury Construct?

In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0413821301 voor Moury Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0413.821.301.

Waar is de zetel van Moury Construct?

Volgens het KBO-register is de zetel van Moury Construct gevestigd in 4430 Ans.

Wat is het eigen vermogen van Moury Construct?

Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Moury Construct 76 220 562 €, een solvabiliteit van 89,3 % van het balanstotaal.

Hoeveel werknemers heeft Moury Construct?

Gemiddeld 0,4 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.

Wie is zaakvoerder of bestuurder van Moury Construct?

Het register telt 14 actieve mandaten bij Moury Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Idonis

De volledige fiche van Moury Construct

Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.
Bronnen : Jaarrekeningen — NBB ↗ Register — KBO ↗ Akten — Belgisch Staatsblad ↗ · Bijgewerkt op 16/06/2026

Zonder kredietkaart, zonder verbintenis.

Wat elk abonnement opent
FreeProEnterprise
Vragen
Analyses per maand ≈ 6≈ 160≈ 100 per gebruiker, in een gedeelde pot
Creditpakketten (zonder vervaldatum) ✓✓✓
Rekeneenheid Uw account wordt gedebiteerd in credits: één analyse ≈ 25 credits, een pakket van 1 000 credits ≈ 40 analyses. Het exacte saldo staat in uw account, de kost van elk antwoord eronder.
De ondernemingsfiche
Zoeken op naam, KBO-nummer of adres ✓✓✓
Identiteit, activiteit, rechtstoestand, gepubliceerde mandaten ✓✓✓
Idonis-score met uitleg (formule en waarden) ✓✓✓
Jaarrekeningen laatste 2 boekjarenalle neergelegde boekjarenalle neergelegde boekjaren
Ratio's 5 basisratio'salle, met herkomstalle, met herkomst
Indicatief leverancierskrediet en leencapaciteit —✓✓
Ramingen (omzet, marges, cashflow) —✓✓
Sectorpositionering op de fiche —✓✓
Indicatieve waardering (vork) —✓✓
Akten in het Belgisch Staatsblad laatste 12 maandenvolledige gepubliceerde historiekvolledige gepubliceerde historiek
Opvolgen
Lijsten van ondernemingen 1 lijst van 5meerdere lijstenmeerdere · gedeeld
Signalen op het dashboard (neerleggingen, Staatsblad, score) ✓✓✓
E-mailalerts —✓✓
Import van een lijst ondernemingsnummers —✓✓
Begrijpen
Verkenner: filters, kaart 50 resultaten200 per pagina200 per pagina
Sectorpagina's (medianen, vergelijking) ✓✓✓
Excel-export (controleerbare formules) —✓✓
Netwerk
Bestuurders, mandaten en personen —✓✓
Eigendomsgrafiek 1 niveaumeerdere niveaus, toestand op datummeerdere niveaus, toestand op datum
Team
Gebruikers, beheerconsole, verbruik per persoon ——✓
Gedeelde creditpot, één factuur ——✓
Gedeelde lijsten ——✓
Integratie
API ——in optie
Idonis in uw eigen AI (MCP) ——in optie