Mivas VZW
634,6 VTEDe score van Mivas verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +11 % Eigen vermogen +4 % Totaal activa +3 % Personeelsbestand (gem. VTE) +2 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 13 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Mivas
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 11,6 mln | ||||
| Nettoresultaat | 411 958 € | ||||
| Eigen vermogen | € 28,1 mln | ||||
| Liquide middelen | € 7,23 mln | ||||
| EBITDA | 864 355 € | ||||
| Totaal activa | € 32,0 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 24/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 18/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 03/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 23/05/2022
Financiële analyse van Mivas
- Solvabiliteit87,9 %mediaan van de sector: 61,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Mivas
Publicaties van Mivas in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0407.597.958
- Btw-nummer
- BE0407597958
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0407597958 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- VZW
- Oprichting
- 07/04/1966
- Zetel
- 2500 Lier
- Grootte
- Groot · 634,6 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 24/06/2026
- Activiteit
- Beschutte en sociale werkplaatsen (NACE 88993)
Mivas (VZW) is sinds 1966 gevestigd in Lier en actief in: beschutte en sociale werkplaatsen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van € 11,6 mln, een winst van 411 958 € en een eigen vermogen van € 28,1 mln. Met 634,6 voltijdse equivalenten is het een grote onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 87,9 %, boven de mediaan van de sector (61,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Mivas
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Dorp Nr. 2 Koningin Fabiola Activiteiten van overige verenigingen, n.e.g. Antwerpen · balans € 34,1 mln
- Werkgemeenschap voor Andersvaliden van de Agglomeratie Kortrijk Kuurne · balans € 31,9 mln
- Blankedale Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g. Tienen · balans € 34,2 mln
- Gandae - Welzijn & Werk OP Maat Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g. Gent · balans € 42,0 mln
- Westlandia VZW Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g. Ieper · balans € 41,3 mln
- Demival, Werkplaats voor Aangepaste Arbeid te Deinze Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g. Deinze · balans € 21,0 mln
- Waak Maatwerkbedrijf VZW Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g. Kuurne · balans € 53,8 mln
- Maatwerkbedrijf Interwest Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g. Veurne · balans € 32,4 mln
Veelgestelde vragen over Mivas
Wat is de omzet van Mivas?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Mivas 11 593 122 €.
Wat is het btw-nummer van Mivas?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0407597958 voor Mivas, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0407.597.958.
Waar is de zetel van Mivas?
Volgens het KBO-register is de zetel van Mivas gevestigd in 2500 Lier.
Wat is het eigen vermogen van Mivas?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Mivas 28 104 207 €, een solvabiliteit van 87,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Mivas?
Gemiddeld 634,6 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Mivas?
Het register telt 9 actieve mandaten bij Mivas. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Mivas
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →