Oost-Vlaanderen · Vlaanderen

Vennootschappen in 9960 Assenede

264 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 9960 Assenede.

Vennootschappen264
Aangegeven tewerkstelling (VTE)1 100
Vennootschappen met 50+ VTE3
Mediaan eigen vermogen164 342 €
Opgericht in de laatste 3 jaar30

Grootste bedrijven in Oost-Vlaanderen → · Grootste werkgevers in Oost-Vlaanderen →

De belangrijkste sectoren in Assenede

De grootste vennootschappen in Assenede

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 ECA Vervaardiging van textiel € 149,6 mln € 14,4 mln € 140,2 mln 75,2 2025
2 Adient Belgium Vervaardiging van motorvoertuigen, aanhangwagens en opleggers € 78,1 mln € 235,6 mln € 11,7 mln 547,0 2025
3 LUC Pauwels Groothandel € 32,7 mln € 72,9 mln € 5,54 mln 42,0 2025
4 De Bruyne Agro Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 9,84 mln — € 2,82 mln 4,4 2025
5 Autonoom Gemeentebedrijf Assenede Activiteiten op het gebied van scheppende en uitvoerende kunst € 8,47 mln — 5 400 € — 2025
6 VAN dER PLAETSEN CONSTRUCT Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur € 7,75 mln — € 4,41 mln 36,5 2025
7 Eco Aureolis Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen € 6,33 mln — € 4,98 mln — 2025
8 Notega, geassocieerde notarissen Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening € 6,15 mln — 30 229 € 6,5 2025
9 Eco Veg Groothandel € 5,45 mln — € 3,12 mln 3,5 2025
10 Hamerlinck Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 5,44 mln — € 4,26 mln 20,8 2025
11 ATEC Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur € 5,44 mln — € 1,12 mln 21,6 2025
12 Asnee Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen € 5,31 mln — € 5,29 mln — 2025
13 Lica Logistics & Services Vervoer te land en vervoer via pijpleidingen € 5,06 mln — 21 450 € 66,6 2023
14 Hof ten Ende Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 5,01 mln — € 3,82 mln 1,0 2026
15 Katholieke Scholen, Regio Krekengebied Onderwijs € 4,22 mln — € 2,33 mln — 2025
16 Everaert Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden € 3,87 mln — € 3,75 mln — 2025
17 Bryon Vervaardiging van elektrische apparatuur € 3,67 mln — € 1,18 mln 8,0 2025
18 Straumann-Dhoop Reparatie, onderhoud en installatie van machines en apparaten € 3,48 mln — 784 124 € 6,8 2025
19 Masca Plus Exploitatie van en handel in onroerend goed € 3,37 mln — € 2,43 mln — 2025
20 De Vlakte Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 3,07 mln — € 1,70 mln — 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Assenede

37 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Assenede (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 bpost 1000 Brussel € 4,27 mld € 2,19 mld € 657,6 mln 23 730,2 2025
2 Maes Retail 2880 Bornem € 351,4 mln € 455,8 mln € 25,6 mln 29,6 2025
3 Zorg-Saam Zusters Kindsheid Jesu 9041 Gent € 222,2 mln € 135,9 mln € 91,4 mln 1 707,0 2025
4 Buurtwinkels Okay 1500 Halle € 190,1 mln € 1,02 mld € 26,9 mln 2 903,0 2026
5 ALDI 9420 Erpe-Mere € 116,9 mln € 614,2 mln € 15,7 mln 1 092,3 2025
6 Quality Meat Renmans 7030 Bergen € 74,9 mln € 293,0 mln € 21,6 mln 1 822,2 2025
7 XL Servicestations 8790 Waregem € 60,6 mln € 508,6 mln € 17,8 mln — 2025
8 Solux Invest 8790 Waregem € 40,0 mln — € 27,2 mln — 2025
9 Funecare 3001 Leuven € 28,9 mln € 14,0 mln € 2,97 mln 62,7 2025
10 Fiola 9230 Wetteren € 14,5 mln € 1,25 mln € 9,62 mln 226,3 2025
11 m-accent 9900 Eeklo € 7,26 mln € 2,75 mln € 6,35 mln 91,9 2025
12 Felies 1030 Schaarbeek € 7,00 mln € 9,81 mln € 3,10 mln 283,8 2025
13 ALGO 9990 Maldegem € 4,47 mln — € 1,57 mln — 2025
14 Jedec 8700 Tielt € 4,22 mln — € 3,17 mln — 2023
15 ELCA 9870 Zulte € 3,40 mln — € 2,91 mln — 2025
16 Medical AND Pharmaceutical Consultancy AND Applications 9910 Aalter € 2,49 mln — € 2,08 mln — 2025
17 Dakoplossingen 9981 Sint-Laureins € 1,82 mln € 6,37 mln 447 466 € 14,6 2025
18 Serlico 9880 Aalter € 1,69 mln — 268 012 € 12,6 2025
19 ERA Thuis 9900 Eeklo € 1,18 mln — 46 589 € 4,0 2025
20 Project Safety Management 2200 Herentals € 1,04 mln — 90 444 € 5,8 2025

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Assenede?

264 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 9960 (Assenede).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Assenede?

Volgens aantal vennootschappen: Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (38), Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (22), Exploitatie van en handel in onroerend goed (21).

Wat is de grootste vennootschap in Assenede?

Volgens balanstotaal is dat ECA (€ 149,6 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Assenede aan?

De vennootschappen met hun zetel in Assenede geven samen 1 100 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Assenede

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 17/10/2026.