Vennootschappen in 6820 Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)
153 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 6820 Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile). Postcode 6820 omvat: Florenville, Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile.
Grootste bedrijven in de provincie Luxemburg → · Grootste werkgevers in de provincie Luxemburg →
De belangrijkste sectoren in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)
De grootste vennootschappen in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Immo-Gaume Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 8,69 mln | — | € 3,18 mln | — | 2026 |
| 2 | Société Technique des Echangeurs de Chaleur S.A.G. Vervaardiging van machines, apparaten en werktuigen, n.e.g | € 7,46 mln | — | € 3,17 mln | 45,7 | 2025 |
| 3 | Unic - Florenville Detailhandel | € 7,17 mln | — | 917 772 € | 27,3 | 2026 |
| 4 | Services & Territoires - Belgique Verschaffen van accommodatie | € 6,84 mln | — | € 1,05 mln | 4,9 | 2025 |
| 5 | Charu Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 4,97 mln | — | € 3,92 mln | — | 2025 |
| 6 | Exploitation Forestiere DES Ardennes Bosbouw en exploitatie van bossen | € 4,08 mln | — | € 2,36 mln | 3,8 | 2025 |
| 7 | Etablissements BLAISE Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 3,49 mln | € 3,22 mln | € 2,62 mln | 12,7 | 2025 |
| 8 | Meubles Richard Detailhandel | € 3,46 mln | — | € 1,63 mln | 5,7 | 2025 |
| 9 | Dansart Materiaux Detailhandel | € 3,43 mln | — | € 3,07 mln | 8,4 | 2025 |
| 10 | Pobenco Vervaardiging van machines, apparaten en werktuigen, n.e.g | € 3,06 mln | — | € 1,47 mln | 4,0 | 2025 |
| 11 | M&S Investment Ondersteunende activiteiten voor verzekeringen en pensioenfondsen | € 2,84 mln | — | 375 741 € | — | 2025 |
| 12 | Distrifood II Detailhandel | € 2,72 mln | — | € 1,16 mln | 21,1 | 2025 |
| 13 | DS Florimmo Verschaffen van accommodatie | € 2,68 mln | — | −358 697 € | — | 2025 |
| 14 | HARDY ET Cie Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 1,89 mln | — | 523 069 € | — | 2025 |
| 15 | Alfafin Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren en overige zakelijke dienstverlening | € 1,74 mln | — | 912 466 € | — | 2025 |
| 16 | Luxoutside Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden | € 1,59 mln | — | −717 417 € | 8,9 | 2025 |
| 17 | Unic Fashion Detailhandel | € 1,56 mln | — | 226 973 € | 3,8 | 2026 |
| 18 | Immobilière du Laveu Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 1,35 mln | — | € 1,34 mln | — | 2025 |
| 19 | Arden'Forest Bosbouw en exploitatie van bossen | € 1,35 mln | — | 273 508 € | 1,4 | 2025 |
| 20 | Vanguers Isabelle Orthodontie Menselijke gezondheidszorg | € 1,33 mln | — | 919 896 € | — | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)
49 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infrabel 1060 Sint-Gillis | € 25,7 mld | € 1,43 mld | € 20,2 mld | — | 2025 |
| 2 | bpost 1000 Brussel | € 4,27 mld | € 2,19 mld | € 657,6 mln | 23 730,2 | 2025 |
| 3 | Colruyt Food Retail 1500 Halle | € 3,05 mld | € 8,05 mld | € 786,2 mln | 16 584,4 | 2026 |
| 4 | Operateur DE Transport DE Wallonie 5100 Namen | € 1,91 mld | € 66,4 mln | € 877,2 mln | 6 183,2 | 2025 |
| 5 | Vivalia 6600 Bastogne | € 507,8 mln | € 473,1 mln | € 205,6 mln | 3 178,1 | 2025 |
| 6 | Multipharma 1070 Anderlecht | € 274,3 mln | € 580,8 mln | € 128,1 mln | 1 522,8 | 2025 |
| 7 | ALDI 6640 Vaux-sur-Sûre | € 86,0 mln | € 398,4 mln | € 15,5 mln | 852,9 | 2025 |
| 8 | Societe Nouvelle DE Distribution 6220 Fleurus | € 77,1 mln | € 212,2 mln | € 32,4 mln | 593,6 | 2025 |
| 9 | Quality Meat Renmans 7030 Bergen | € 74,9 mln | € 293,0 mln | € 21,6 mln | 1 822,2 | 2025 |
| 10 | IDELUX Environnement 6700 Aarlen | € 68,4 mln | € 65,9 mln | € 13,2 mln | 293,5 | 2025 |
| 11 | ZEEMAN textielSupers 1210 Sint-Joost-ten-Node | € 39,4 mln | € 197,5 mln | € 18,4 mln | 1 386,0 | 2025 |
| 12 | Demarol België 3560 Lummen | € 31,2 mln | € 237,1 mln | € 19,4 mln | 24,9 | 2025 |
| 13 | Bevet Services Plainevaux 4520 Wanze | € 7,00 mln | — | −881 071 € | — | 2025 |
| 14 | Halutec 4682 Oupeye | € 6,51 mln | € 11,9 mln | € 5,10 mln | 50,2 | 2025 |
| 15 | La Clairière - Arlon 6700 Aarlen | € 5,24 mln | 8 520 € | € 3,29 mln | 57,3 | 2025 |
| 16 | Starsavor Group 5590 Ciney | € 4,07 mln | — | −€ 1,34 mln | 10,4 | 2025 |
| 17 | Point Carré Belgium 1785 Merchtem | € 3,65 mln | — | € 2,34 mln | 33,4 | 2026 |
| 18 | Pompes funèbres COLLES - DOMINICY 6700 Aarlen | € 3,65 mln | — | € 1,12 mln | 21,9 | 2025 |
| 19 | BeVet Medical 4520 Wanze | € 3,50 mln | € 19,6 mln | 4 014 € | 93,9 | 2025 |
| 20 | LE Florentin 6760 Virton | € 3,41 mln | — | € 3,17 mln | 15,3 | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)?
153 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 6820 (Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)?
Volgens aantal vennootschappen: Detailhandel (31), Activiteiten van eet- en drinkgelegenheden (15), Exploitatie van en handel in onroerend goed (13).
Wat is de grootste vennootschap in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)?
Volgens balanstotaal is dat Immo-Gaume (€ 8,69 mln, boekjaar 2026).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile) geven samen 317 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Florenville (Fontenoille, Muno, Sainte-Cécile)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 02/11/2026.