Luxemburg · Wallonië

Vennootschappen in 6660 Houffalize (Nadrin)

73 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 6660 Houffalize (Nadrin). Postcode 6660 omvat: Houffalize, Nadrin.

Vennootschappen73
Aangegeven tewerkstelling (VTE)220
Vennootschappen met 50+ VTE1
Mediaan eigen vermogen74 135 €
Opgericht in de laatste 3 jaar8

Grootste bedrijven in de provincie Luxemburg → · Grootste werkgevers in de provincie Luxemburg →

De belangrijkste sectoren in Houffalize (Nadrin)

De grootste vennootschappen in Houffalize (Nadrin)

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Toitures ET Ossatures Bois China Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden € 8,54 mln — € 7,00 mln 16,6 2025
2 Vayamundo Houffalize Verschaffen van accommodatie € 6,01 mln € 10,2 mln € 4,52 mln 57,4 2025
3 B.A.A.A.T. Corporation € 3,51 mln — 284 336 € — 2024
4 Hencorp Verschaffen van accommodatie € 2,78 mln — 556 007 € 20,6 2025
5 Dymar Detailhandel € 1,90 mln — € 1,38 mln 6,8 2025
6 SPRL Ch. et F. COLLARD Ondersteunende activiteiten voor verzekeringen en pensioenfondsen € 1,76 mln — 913 234 € 1,6 2025
7 Disles Detailhandel € 1,06 mln — 727 953 € — 2025
8 Outdoor Centre Verschaffen van accommodatie 910 094 € 477 367 € 769 186 € 2,4 2025
9 Endocrine Society Development 862 328 € — 644 152 € — 2025
10 François DOGNÉ, Société Notariale Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening 777 666 € — 70 600 € 1,8 2025
11 PONCELET et Fils Bosbouw en exploitatie van bossen 751 405 € — 48 205 € 1,1 2025
12 Chasse ET Peche Verschaffen van accommodatie 741 619 € 651 991 € 660 818 € 4,7 2025
13 Quincaillerie MATHURIN Exploitatie van en handel in onroerend goed 675 386 € — −136 105 € — 2025
14 Docteur Simon Cremers 668 771 € — 651 595 € — 2025
15 Pharmacie Anne Gilson Detailhandel 663 961 € — 333 837 € 1,9 2025
16 LA Fleur DE Thym Activiteiten van eet- en drinkgelegenheden 659 061 € — 425 470 € 4,4 2025
17 Adelia Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen 613 330 € — 477 113 € — 2024
18 Cote Enfance Sport, ontspanning en recreatie 553 493 € — 103 168 € 13,7 2025
19 VG Finance Ondersteunende activiteiten voor verzekeringen en pensioenfondsen 548 971 € — 275 821 € — 2025
20 CEMI Activiteiten van eet- en drinkgelegenheden 539 293 € — 127 172 € 4,6 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Houffalize (Nadrin)

33 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Houffalize (Nadrin) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 bpost 1000 Brussel € 4,27 mld € 2,19 mld € 657,6 mln 23 730,2 2025
2 Societe Wallonne DES Eaux 4800 Verviers € 2,56 mld € 631,3 mln € 1,52 mld 1 318,2 2025
3 Operateur DE Transport DE Wallonie 5100 Namen € 1,91 mld € 66,4 mln € 877,2 mln 6 183,2 2025
4 Multipharma 1070 Anderlecht € 274,3 mln € 580,8 mln € 128,1 mln 1 522,8 2025
5 VACA 8400 Oostende € 117,1 mln € 2,21 mln € 115,1 mln 7,0 2025
6 IDELUX Environnement 6700 Aarlen € 68,4 mln € 65,9 mln € 13,2 mln 293,5 2025
7 Floreal Holidays 1000 Brussel € 68,2 mln € 19,4 mln −€ 22,5 mln 201,1 2025
8 Flintstone 1150 Sint-Pieters-Woluwe € 33,0 mln — € 33,0 mln 4,9 2026
9 Brinesan 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe € 30,0 mln — € 29,9 mln 3,9 2026
10 Varahol 2381 Ravels € 21,7 mln € 1,83 mln € 2,50 mln 3,2 2025
11 Isostar 6980 La Roche-en-Ardenne € 9,00 mln — € 1,61 mln 6,1 2025
12 Funerailles Grandjean-Chapelle 6680 Sainte-Ode € 1,87 mln — 433 274 € 1,4 2025
13 Clebant Francois 6687 Bastogne € 1,78 mln — € 1,16 mln — 2025
14 PFR Formations 4960 Malmedy € 1,67 mln — 941 915 € 23,4 2025
15 Fiduciaires Reunies DU Luxembourg Sprl 6600 Bastogne € 1,40 mln — € 1,28 mln 0,2 2025
16 Cabinet Vétérinaire des Deux Ourthes – IMMO 6661 Houffalize 641 108 € — 107 867 € — 2025
17 Cabinet Vétérinaire des Deux Ourthes – Gros Animaux 6661 Houffalize 589 789 € — 145 879 € — 2025
18 L'atelier de Jean 6600 Bastogne 561 657 € — −150 556 € — 2025
19 Cabinet Veterinaire N. Neyrinck 6661 Houffalize 422 333 € 166 110 € 393 394 € — 2025
20 Jexana Brico - Jardin Fleuri 6670 Gouvy 360 477 € — 158 342 € 1,0 2025

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Houffalize (Nadrin)?

73 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 6660 (Houffalize (Nadrin)).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Houffalize (Nadrin)?

Volgens aantal vennootschappen: Activiteiten van eet- en drinkgelegenheden (14), Detailhandel (10), Verschaffen van accommodatie (9).

Wat is de grootste vennootschap in Houffalize (Nadrin)?

Volgens balanstotaal is dat Toitures ET Ossatures Bois China (€ 8,54 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Houffalize (Nadrin) aan?

De vennootschappen met hun zetel in Houffalize (Nadrin) geven samen 220 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Houffalize (Nadrin)

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 15/10/2026.