Henegouwen · Wallonië

Vennootschappen in 6044 Charleroi (Roux)

153 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 6044 Charleroi (Roux).

Vennootschappen153
Aangegeven tewerkstelling (VTE)158
Vennootschappen met 50+ VTE0
Mediaan eigen vermogen38 246 €
Opgericht in de laatste 3 jaar24

Grootste bedrijven in Henegouwen → · Grootste werkgevers in Henegouwen →

De belangrijkste sectoren in Charleroi (Roux)

De grootste vennootschappen in Charleroi (Roux)

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 FEG-Partner Terugwinning uit afval, inzameling en verwijdering van afval € 3,88 mln — 552 364 € 4,6 2025
2 Foulon Food Detailhandel € 3,47 mln — −992 640 € 37,0 2025
3 LES Epis Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 3,29 mln — € 2,78 mln — 2025
4 Gestiphar Detailhandel € 3,17 mln — 724 711 € 2,0 2025
5 Frecar Recycling Terugwinning uit afval, inzameling en verwijdering van afval € 3,09 mln — 960 913 € 7,8 2025
6 NEW Eclairelec Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden € 2,71 mln — € 2,65 mln 2,2 2025
7 Pharmacie Herman M.C. Detailhandel € 1,92 mln — € 1,18 mln 1,7 2025
8 M-J Home Le Chant des Oiseaux Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting € 1,55 mln — € 1,15 mln 26,2 2025
9 Y.C.A. Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen € 1,53 mln — 283 191 € — 2025
10 Terrassement et Construction de Gouy Burgerlijke en utiliteitsbouw € 1,50 mln — 592 231 € 20,0 2025
11 Pharmacie Deprez Detailhandel € 1,48 mln — 556 298 € 4,7 2025
12 Pharmacie DU Perron Châtelet Detailhandel € 1,28 mln — 86 490 € — 2025
13 Pharmacie de la Bassée Detailhandel € 1,27 mln — 356 516 € 2,5 2025
14 DE Witte - Vermeeren - Roux Vervaardiging van voedingsmiddelen € 1,09 mln — 321 022 € 4,2 2025
15 Immo Santa Lucia Menselijke gezondheidszorg € 1,08 mln — −50 532 € 2,5 2025
16 Goderis Geert 919 788 € — 494 838 € — 2025
17 Tsakiris Kyratzi Menselijke gezondheidszorg 870 481 € — 18 600 € — 2025
18 Médecine Générale Evelyne Lenoir Menselijke gezondheidszorg 862 778 € — 488 484 € — 2026
19 Kenmegni Fogang Leonie Menselijke gezondheidszorg 768 681 € — 242 750 € — 2025
20 Cabinet Médical Docteur Moreau Menselijke gezondheidszorg 755 012 € 348 662 € 612 666 € — 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Charleroi (Roux)

49 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Charleroi (Roux) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Electrabel 1000 Brussel € 20,5 mld € 13,1 mld € 10,2 mld 4 261,0 2025
2 Société Nationale DES Chemins DE FER Belges 1060 Sint-Gillis € 13,1 mld € 2,62 mld € 8,05 mld — 2025
3 bpost 1000 Brussel € 4,27 mld € 2,19 mld € 657,6 mln 23 730,2 2025
4 Heidelberg Materials Benelux 1420 Eigenbrakel € 1,05 mld € 602,9 mln € 688,8 mln 1 350,8 2025
5 Intercommunale pour la Gestion et la Réalisation d'Etudes Techniques et Economiques 6000 Charleroi € 692,3 mln € 105,7 mln € 127,2 mln 387,6 2025
6 Lock'O 5030 Gembloers € 95,3 mln € 11,0 mln € 11,6 mln 28,8 2025
7 Laboratoire belge de l'Industrie Electrique 1630 Linkebeek € 80,2 mln € 106,1 mln € 21,8 mln 393,5 2025
8 Ceylan-Technics 9240 Zele € 2,94 mln — € 1,27 mln 11,9 2025
9 Unipharma 5660 Couvin € 2,45 mln — 798 860 € 14,5 2025
10 DC Environment 6240 Farciennes € 1,61 mln — 442 379 € 14,9 2025
11 Tarbaz 6180 Courcelles € 1,33 mln — 419 526 € 4,9 2025
12 Bpharma 6280 Gerpinnes € 1,24 mln — 536 490 € — 2025
13 Bureau D'Affaires Express - Services 6183 Courcelles 755 246 € — 736 374 € — 2024
14 CFS 1190 Vorst 720 426 € — 93 000 € 3,4 2025
15 Agi'MiniFun 7170 Manage 641 363 € — −2 136 € 1,9 2025
16 E.C.S. Partner 6200 Châtelet 536 669 € — 172 601 € 6,0 2025
17 YV-RH Consulting 6040 Charleroi 535 305 € 197 274 € 371 532 € — 2024
18 Caelius 1180 Ukkel 475 363 € — 375 067 € — 2025
19 NEW RE-Creations 5310 Éghezée 366 974 € — 95 703 € — 2024
20 Immobiliere Tebaldi 6200 Châtelet 231 480 € — 202 463 € — 2025

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Charleroi (Roux)?

153 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 6044 (Charleroi (Roux)).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Charleroi (Roux)?

Volgens aantal vennootschappen: Menselijke gezondheidszorg (27), Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (26), Detailhandel (19).

Wat is de grootste vennootschap in Charleroi (Roux)?

Volgens balanstotaal is dat FEG-Partner (€ 3,88 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Charleroi (Roux) aan?

De vennootschappen met hun zetel in Charleroi (Roux) geven samen 158 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Charleroi (Roux)

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 17/10/2026.