Luik · Wallonië

Vennootschappen in 4851 Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)

85 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 4851 Plombières (Gemmenich, Sippenaeken). Postcode 4851 omvat: Gemmenich, Sippenaeken.

Vennootschappen85
Aangegeven tewerkstelling (VTE)82
Vennootschappen met 50+ VTE0
Mediaan eigen vermogen69 751 €
Opgericht in de laatste 3 jaar8

Grootste bedrijven in de provincie Luik → · Grootste werkgevers in de provincie Luik →

De belangrijkste sectoren in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)

De grootste vennootschappen in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Les Missionnaires Oblats de Marie Immaculee Activiteiten van verenigingen € 6,37 mln — € 6,33 mln 2,0 2025
2 College Notre Dame DE Gemmenich Onderwijs € 4,69 mln — € 1,77 mln 0,8 2025
3 Toitures DUYCKAERTS Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden € 2,55 mln — 483 035 € 2,6 2025
4 Johannes Kompier - AUX Trois Bornes, Johannes Komier - Drielandenpunt, Johannes Kompier - Dreilanderpunkt Exploitatie van en handel in onroerend goed € 1,69 mln — € 1,52 mln — 2025
5 Kohnen Piping Service International Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur € 1,54 mln — 948 743 € 33,7 2025
6 Mergelhof Sport, ontspanning en recreatie € 1,39 mln € 1,21 mln € 1,13 mln 8,3 2025
7 NV Recycling Terugwinning uit afval, inzameling en verwijdering van afval € 1,18 mln — 60 502 € — 2025
8 ATELIER HABETS Léon S.A. Reparatie, onderhoud en installatie van machines en apparaten € 1,14 mln — 390 014 € 0,6 2025
9 Euregio Secure Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden € 1,13 mln — € 1,04 mln 0,5 2024
10 Alsayed and Son Belgium Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen € 1,10 mln — −22 565 € — 2025
11 Nicolaije F. Reparatie en onderhoud van computers, consumentenartikelen, auto’s en motorfietsen 933 065 € — 326 944 € — 2025
12 Administration Magni Aestinate Exploitatie van en handel in onroerend goed 917 848 € — 608 923 € — 2025
13 Isacon'TA Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening 838 470 € — 5 000 € 4,4 2025
14 PNC Detailhandel 795 610 € — 94 564 € — 2025
15 Dr. Andrea LENNERTZ Menselijke gezondheidszorg 768 358 € — 414 778 € 1,6 2025
16 Unternehmensberatung FUR Datenverarbeitung 701 969 € — 701 969 € — 2025
17 Hendriks TLS Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden 640 844 € — 101 561 € 1,6 2025
18 Counteo Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening 638 389 € — 175 427 € — 2025
19 Administration Pecuniae Exploitatie van en handel in onroerend goed 536 203 € — 143 609 € — 2025
20 Cabinet Médical CHARLIER Menselijke gezondheidszorg 532 022 € — 492 366 € — 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)

21 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 bpost 1000 Brussel € 4,27 mld € 2,19 mld € 657,6 mln 23 730,2 2025
2 Association Intercommunale Pour LE Demergement ET L'Epuration DES Communes DE LA Province DE Liege 4420 Saint-Nicolas € 454,1 mln € 78,7 mln € 140,4 mln 284,4 2025
3 SYNLAB Belgium 6220 Fleurus € 135,2 mln € 78,1 mln € 47,1 mln 376,6 2025
4 Productions Associées 1060 Sint-Gillis € 62,3 mln € 190,9 mln € 38,1 mln 1 606,0 2025
5 KON-Tiki 7503 Doornik € 3,63 mln — −216 284 € 1,0 2025
6 Emile et fils 4710 Lontzen € 1,25 mln — € 1,12 mln — 2025
7 Degee 4852 Plombières 963 994 € — 145 372 € — 2025
8 ABGS 4608 Dalhem 783 040 € — 97 563 € 0,6 2025
9 Station Habets Michaël 4850 Plombières 730 743 € — 42 271 € 0,8 2025
10 Nurop 3793 Voeren 637 402 € — 110 268 € — 2025
11 Pharmacie Ganser 4530 Villers-le-Bouillet 616 588 € — 316 557 € 3,1 2025
12 ImmoDG 4852 Plombières 375 118 € — 179 116 € — 2025
13 Docteur SWERTS FREDERIC 4831 Limburg 279 876 € — 233 984 € — 2025
14 Majhon 4650 Herve 215 519 € — 35 421 € — 2025
15 Judong 3791 Voeren 207 614 € — 28 890 € — 2025
16 Orbis Scientia 2300 Turnhout 78 402 € — 65 731 € — 2025
17 SBDB 4837 Baelen 58 932 € — 12 963 € — 2025
18 Aixineering 4710 Lontzen 41 944 € — 322 € — 2025
19 JEF ET Cecile 4600 Wezet 36 512 € — 10 681 € — 2025
20 Safe Cars 4850 Plombières 16 326 € — 10 570 € — 2024

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)?

85 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 4851 (Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)?

Volgens aantal vennootschappen: Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (10), Menselijke gezondheidszorg (8), Exploitatie van en handel in onroerend goed (7).

Wat is de grootste vennootschap in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)?

Volgens balanstotaal is dat Les Missionnaires Oblats de Marie Immaculee (€ 6,37 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken) aan?

De vennootschappen met hun zetel in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken) geven samen 82 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Plombières (Gemmenich, Sippenaeken)

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 15/10/2026.