Luik · Wallonië

Vennootschappen in 4760 Büllingen (Bullange, Manderfeld)

189 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 4760 Büllingen (Bullange, Manderfeld). Postcode 4760 omvat: Bullange, Manderfeld.

Vennootschappen189
Aangegeven tewerkstelling (VTE)550
Vennootschappen met 50+ VTE1
Mediaan eigen vermogen186 526 €
Opgericht in de laatste 3 jaar25

Grootste bedrijven in de provincie Luik → · Grootste werkgevers in de provincie Luik →

De belangrijkste sectoren in Büllingen (Bullange, Manderfeld)

De grootste vennootschappen in Büllingen (Bullange, Manderfeld)

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Faymonville Reparatie, onderhoud en installatie van machines en apparaten € 49,3 mln € 91,1 mln € 30,6 mln 139,5 2025
2 Faymonville Holding Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 27,3 mln — € 22,4 mln — 2025
3 EMZ Werke Manderfeld Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur € 26,8 mln € 14,5 mln € 13,5 mln 40,8 2025
4 MAX Rental Groothandel € 19,7 mln — € 5,46 mln — 2025
5 Eifel - Invest Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 11,6 mln — € 3,34 mln 1,0 2025
6 Mercator Bosbouw en exploitatie van bossen € 10,0 mln — € 7,94 mln 2,0 2025
7 Scholzen Group Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 9,81 mln — € 1,61 mln — 2025
8 ATS Rauw Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur € 8,01 mln € 14,9 mln € 4,08 mln 33,5 2025
9 Societe Gestion Conseil Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen € 6,82 mln € 1,63 mln € 5,53 mln 3,6 2025
10 X-Wood Concept Burgerlijke en utiliteitsbouw € 6,41 mln — € 1,62 mln 10,1 2025
11 Inter Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen € 6,04 mln — € 3,61 mln 1,0 2025
12 L.G. Kessler-Palm Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 5,70 mln — 532 812 € 3,2 2025
13 BHG AG Groothandel € 5,26 mln — € 1,53 mln 0,5 2026
14 Butterei PUR NATUR Vervaardiging van voedingsmiddelen € 5,26 mln € 12,5 mln € 1,70 mln 7,3 2025
15 Emil Palm Vervaardiging van meubelen € 4,89 mln — € 1,34 mln 45,0 2025
16 Mobelhaus Palm Detailhandel € 4,15 mln — 392 064 € 12,5 2025
17 WGR-Invest Exploitatie van en handel in onroerend goed € 4,10 mln — 592 625 € — 2025
18 CMH - Invest GmbH Exploitatie van en handel in onroerend goed € 4,04 mln — 23 163 € — 2025
19 Lwg. RAUW-KASCHTEN Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 4,03 mln — € 1,28 mln 0,1 2025
20 Holzhandwerk Vervaardiging van meubelen € 3,95 mln — 393 012 € 7,4 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Büllingen (Bullange, Manderfeld)

36 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Büllingen (Bullange, Manderfeld) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 bpost 1000 Brussel € 4,27 mld € 2,19 mld € 657,6 mln 23 730,2 2025
2 Association Intercommunale Pour LE Demergement ET L'Epuration DES Communes DE LA Province DE Liege 4420 Saint-Nicolas € 454,1 mln € 78,7 mln € 140,4 mln 284,4 2025
3 IDELUX Environnement 6700 Aarlen € 68,4 mln € 65,9 mln € 13,2 mln 293,5 2025
4 Barthel PAULS 6671 Gouvy € 55,5 mln € 67,5 mln € 32,8 mln 21,6 2025
5 Eifel - Holz 4750 Bütgenbach € 39,6 mln € 16,3 mln € 6,85 mln 31,3 2025
6 Station Interzonings 4651 Herve € 14,6 mln € 59,3 mln € 9,99 mln 3,0 2025
7 Delvith 4780 Sankt Vith € 11,4 mln € 28,7 mln € 3,87 mln 88,9 2025
8 ASB 4780 Sankt Vith € 11,0 mln € 21,7 mln € 5,28 mln 44,3 2025
9 Kupper 4750 Bütgenbach € 8,97 mln € 11,2 mln € 2,24 mln 30,6 2025
10 Autohaus SCHOLZEN 4750 Bütgenbach € 3,75 mln — € 2,70 mln 26,6 2025
11 Bischöfliche Schulen in der Deutschsprachigen Gemeinschaft 4700 Eupen € 3,32 mln 840 763 € −159 829 € 18,1 2025
12 Interholz A.G. 4770 Amel € 2,92 mln — € 1,11 mln 5,0 2025
13 HEMA 4780 Sankt Vith € 2,59 mln — € 2,58 mln — 2025
14 Ardennes Urbanisation BV 2400 Mol € 1,88 mln — −34 759 € — 2025
15 Lmba - LES Maitres Bouchers D'Ardenne 4970 Stavelot € 1,68 mln — −292 925 € 58,8 2025
16 S.A. Aedes Immo 5000 Namen € 1,31 mln — € 1,26 mln — 2025
17 Ardenner Grenzmarkt 4780 Sankt Vith € 1,15 mln — 677 514 € 8,9 2025
18 Halmes 4750 Bütgenbach € 1,14 mln — 158 770 € 59,2 2025
19 Flämischer Bau Service 2870 Puurs-Sint-Amands € 1,05 mln — 225 008 € 0,4 2025
20 HS Mode 4780 Sankt Vith 698 375 € — 427 976 € 7,4 2025

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Büllingen (Bullange, Manderfeld)?

189 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 4760 (Büllingen (Bullange, Manderfeld)).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Büllingen (Bullange, Manderfeld)?

Volgens aantal vennootschappen: Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (21), Groothandel (17), Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (15).

Wat is de grootste vennootschap in Büllingen (Bullange, Manderfeld)?

Volgens balanstotaal is dat Faymonville (€ 49,3 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Büllingen (Bullange, Manderfeld) aan?

De vennootschappen met hun zetel in Büllingen (Bullange, Manderfeld) geven samen 550 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Büllingen (Bullange, Manderfeld)

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 03/11/2026.