Luik · Wallonië

Vennootschappen in 4670 Blegny (Mortier, Trembleur)

193 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 4670 Blegny (Mortier, Trembleur). Postcode 4670 omvat: Blégny, Mortier, Trembleur.

Vennootschappen193
Aangegeven tewerkstelling (VTE)434
Vennootschappen met 50+ VTE2
Mediaan eigen vermogen71 463 €
Opgericht in de laatste 3 jaar30

Grootste bedrijven in de provincie Luik → · Grootste werkgevers in de provincie Luik →

De belangrijkste sectoren in Blegny (Mortier, Trembleur)

De grootste vennootschappen in Blegny (Mortier, Trembleur)

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Mere Josephine Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting € 13,5 mln € 7,75 mln € 3,81 mln 109,6 2025
2 La Coopérative du Domaine des Cortils Verschaffen van accommodatie € 6,43 mln — € 5,39 mln — 2025
3 Glamar Exploitatie van en handel in onroerend goed € 6,15 mln € 1,55 mln € 3,82 mln — 2025
4 Jean LACROIX et Fils Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 4,94 mln 0 € € 2,07 mln 11,3 2025
5 Lacroix Invest Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 3,22 mln — € 2,75 mln 0,1 2025
6 L'Express Carburants Groothandel € 3,14 mln — € 2,65 mln 0,5 2025
7 Remacle Persoonlijke dienstverlening € 2,70 mln — € 1,36 mln 5,8 2025
8 Fiduciaire Paggen Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening € 2,65 mln — € 2,60 mln 0,5 2025
9 Fondor Vervaardiging van voedingsmiddelen € 2,02 mln — 973 523 € — 2025
10 RRS conseil Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen € 2,00 mln — € 1,83 mln — 2025
11 Blegny-Mine a.s.b.l. Activiteiten van bibliotheken, archieven, musea en overige culturele activiteiten € 1,92 mln € 1,59 mln € 1,26 mln 47,4 2025
12 Alain Massuir Groothandel € 1,89 mln — € 1,61 mln 2,5 2025
13 Cometal Terugwinning uit afval, inzameling en verwijdering van afval € 1,85 mln — 820 262 € — 2025
14 P&L Management Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 1,74 mln — 672 142 € — 2025
15 Entreprises JDB Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden € 1,71 mln — 206 608 € — 2025
16 IDF Concept Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 1,68 mln — € 1,06 mln — 2025
17 MOB 3 Exploitatie van en handel in onroerend goed € 1,56 mln — 759 932 € — 2025
18 Immo Abbaye € 1,48 mln — 2 378 € — 2025
19 Ateliers Lucien Simon Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur € 1,39 mln — € 1,17 mln 7,7 2025
20 Alain DONNAY Burgerlijke en utiliteitsbouw € 1,36 mln € 3,29 mln 712 052 € 17,7 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Blegny (Mortier, Trembleur)

41 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Blegny (Mortier, Trembleur) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 bpost 1000 Brussel € 4,27 mld € 2,19 mld € 657,6 mln 23 730,2 2025
2 Multipharma 1070 Anderlecht € 274,3 mln € 580,8 mln € 128,1 mln 1 522,8 2025
3 Association Intercommunale DE Traitement DES Dechets Liegeois 4040 Herstal € 187,4 mln € 125,1 mln € 35,5 mln 321,0 2025
4 ABLS 7000 Bergen € 24,8 mln € 81,6 mln € 2,05 mln 669,9 2025
5 Anima Wallonie 2800 Mechelen € 18,9 mln € 51,1 mln € 8,41 mln 526,7 2025
6 Association interrégionale Guidance et de Santé 4041 Herstal € 14,1 mln € 15,4 mln € 1,42 mln 394,1 2025
7 Actions Regionales Pour LA Collectivite 4671 Blegny € 8,04 mln € 1,92 mln € 3,66 mln 171,2 2025
8 Domaine de la Passerelle 4420 Saint-Nicolas € 6,07 mln — € 2,00 mln 34,1 2025
9 RH Immo 4041 Herstal € 5,02 mln — € 1,05 mln — 2025
10 Agent de banque et d'assurances Basse-Meuse et Bocage 4600 Wezet € 3,88 mln — € 1,03 mln 43,4 2025
11 Agrity 4607 Dalhem € 2,28 mln 0 € 525 549 € 4,6 2025
12 ElectrA+ 4671 Blegny € 1,23 mln — 576 254 € 5,8 2025
13 ELI Automation 4631 Soumagne 924 632 € — 352 608 € 3,3 2025
14 RST@Next 4600 Wezet 781 120 € — 10 701 € — 2025
15 Management TO Business 4671 Blegny 744 475 € — 481 465 € — 2025
16 LORYS transports 4671 Blegny 565 773 € — 34 669 € — 2025
17 Cabinet Roig Jackers 4053 Chaudfontaine 450 924 € — 21 939 € — 2025
18 Marc Patrimoine 4340 Awans 371 232 € — −308 306 € — 2025
19 JPD Boulangerie 4800 Verviers 297 964 € — −133 961 € 12,0 2025
20 Alva Concept 4606 Dalhem 279 199 € — 275 380 € — 2025

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Blegny (Mortier, Trembleur)?

193 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 4670 (Blegny (Mortier, Trembleur)).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Blegny (Mortier, Trembleur)?

Volgens aantal vennootschappen: Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (22), Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (21), Menselijke gezondheidszorg (15).

Wat is de grootste vennootschap in Blegny (Mortier, Trembleur)?

Volgens balanstotaal is dat Mere Josephine (€ 13,5 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Blegny (Mortier, Trembleur) aan?

De vennootschappen met hun zetel in Blegny (Mortier, Trembleur) geven samen 434 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Blegny (Mortier, Trembleur)

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 15/10/2026.