Luik · Wallonië

Vennootschappen in 4602 Wezet (Cheratte)

78 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 4602 Wezet (Cheratte).

Vennootschappen78
Aangegeven tewerkstelling (VTE)82
Vennootschappen met 50+ VTE0
Mediaan eigen vermogen38 119 €
Opgericht in de laatste 3 jaar16

Grootste bedrijven in de provincie Luik → · Grootste werkgevers in de provincie Luik →

De belangrijkste sectoren in Wezet (Cheratte)

De grootste vennootschappen in Wezet (Cheratte)

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Midarms Groothandel € 6,03 mln — € 4,87 mln 6,3 2025
2 Cookies Agency Reclameactiviteiten, marktonderzoek en public relations € 1,76 mln € 1,14 mln 42 278 € 14,6 2025
3 Cabinet médical SAHIN Hatice Menselijke gezondheidszorg € 1,62 mln — € 1,47 mln — 2025
4 DC Valves Reparatie, onderhoud en installatie van machines en apparaten € 1,37 mln — 221 052 € 3,0 2025
5 Etablissements Leroy & Fils Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden € 1,12 mln — 802 125 € 3,0 2025
6 CF Réfrigération & Maintenance Vervaardiging van machines, apparaten en werktuigen, n.e.g € 1,03 mln — 187 717 € 10,0 2024
7 Docteur Allington Nanni Menselijke gezondheidszorg € 1,00 mln — 849 481 € — 2025
8 Gemapro Diensten in verband met gebouwen; landschapsverzorging 997 223 € — −90 294 € — 2025
9 Bureau d'Assurances Cherattois Ondersteunende activiteiten voor verzekeringen en pensioenfondsen 914 527 € — 655 506 € 0,8 2025
10 Vega Immo Exploitatie van en handel in onroerend goed 815 861 € — 624 603 € — 2025
11 LES Acieries DE LA Meuse Vervaardiging van metalen in primaire vorm 704 978 € — 312 588 € 2,5 2025
12 Cabinet Medical DU Docteur Veronique Chession 652 917 € — 468 466 € — 2025
13 Horenbach Eddy Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden 600 934 € — 455 603 € 1,0 2025
14 Giuliani & Fils Activiteiten op het gebied van verzekeringen en pensioenfondsen, exclusief verplichte sociale verzekeringen 520 698 € — 331 082 € — 2025
15 Serdar Detailhandel 451 773 € — 222 018 € 2,5 2025
16 Martine Voyages Activiteiten van reisbureaus, reisorganisatoren, reserveringsbureaus en aanverwante activiteiten 448 915 € — 83 688 € — 2025
17 Pharmacie DEMEUSE Detailhandel 408 109 € — 123 523 € 2,1 2025
18 Boucherie Dobbelstein Detailhandel 405 557 € — 54 071 € 7,8 2025
19 Docteur Isabelle Caubo Menselijke gezondheidszorg 355 569 € — 149 920 € — 2025
20 David Werner Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies 348 152 € — 248 162 € — 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Wezet (Cheratte)

30 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Wezet (Cheratte) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Association Intercommunale Pour LE Demergement ET L'Epuration DES Communes DE LA Province DE Liege 4420 Saint-Nicolas € 454,1 mln € 78,7 mln € 140,4 mln 284,4 2025
2 Actions Regionales Pour LA Collectivite 4671 Blegny € 8,04 mln € 1,92 mln € 3,66 mln 171,2 2025
3 Pharmacie populaire La Sauvegarde 4630 Soumagne € 5,64 mln € 17,8 mln € 1,52 mln 55,8 2025
4 ASBL Pouvoir Organisateur des Ecoles Fondamentales catholiques de Cheratte-Bas, Richelle et Visé 4600 Wezet € 3,09 mln — 870 970 € 12,0 2024
5 Fastre et Fils Courtiers 4500 Hoei € 1,78 mln — € 1,68 mln 2,5 2025
6 Softeau 4671 Blegny 697 462 € — 557 842 € — 2025
7 Ichou 6600 Bastogne 673 789 € — 474 786 € 3,2 2025
8 La ferme Sainte-Anne 4610 Beyne-Heusay 486 394 € — −41 729 € — 2025
9 Renson 4980 Trois-Ponts 380 700 € — 197 992 € — 2025
10 Creches Garderies ET Maison Communale D'Accueil DE L Enfance DE Vise 4600 Wezet 300 764 € 314 485 € 36 477 € — 2025
11 HydroSub tech 4400 Flémalle 223 944 € — 86 229 € — 2025
12 Konected 4950 Weismes 202 931 € — 43 600 € 1,2 2025
13 R&S Assur' 4432 Ans 200 205 € — 187 136 € — 2025
14 OPS Cargo Aviation 1640 Sint-Genesius-Rode 151 892 € — −10 376 € 5,1 2025
15 DHS Motors 1970 Wezembeek-Oppem 107 307 € — 20 159 € — 2025
16 MNV Dental 4020 Luik 106 591 € — 45 094 € — 2025
17 CR Accounting 4671 Blegny 88 096 € — 51 653 € 2,0 2025
18 Côté Chaud 4430 Ans 67 509 € 0 € 33 929 € 1,0 2025
19 AR Garage 3790 Voeren 56 638 € — 48 817 € — 2025
20 Platane Mind 4020 Luik 42 548 € — 10 592 € — 2025

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Wezet (Cheratte)?

78 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 4602 (Wezet (Cheratte)).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Wezet (Cheratte)?

Volgens aantal vennootschappen: Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (13), Menselijke gezondheidszorg (11), Detailhandel (10).

Wat is de grootste vennootschap in Wezet (Cheratte)?

Volgens balanstotaal is dat Midarms (€ 6,03 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Wezet (Cheratte) aan?

De vennootschappen met hun zetel in Wezet (Cheratte) geven samen 82 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Wezet (Cheratte)

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 16/10/2026.