Vennootschappen in 4570 Marchin (Vyle-Et-Tharoul)
187 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 4570 Marchin (Vyle-Et-Tharoul). Postcode 4570 omvat: Marchin, Vyle-Et-Tharoul.
Grootste bedrijven in de provincie Luik → · Grootste werkgevers in de provincie Luik →
De belangrijkste sectoren in Marchin (Vyle-Et-Tharoul)
De grootste vennootschappen in Marchin (Vyle-Et-Tharoul)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Safran Blades Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur | € 68,6 mln | € 5,96 mln | € 44,3 mln | 50,8 | 2025 |
| 2 | AG Immo Developpement Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 10,5 mln | — | 137 416 € | 1,8 | 2025 |
| 3 | M.D. Technology Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden | € 4,31 mln | — | € 1,53 mln | 27,8 | 2025 |
| 4 | Etude Traitement Pollution et Hydrocarbure Sanering en ander afvalbeheer | € 3,97 mln | — | € 1,96 mln | 23,7 | 2025 |
| 5 | Manon-Gaëtan Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 3,42 mln | — | 56 821 € | — | 2025 |
| 6 | GEZ Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 3,13 mln | — | € 1,67 mln | — | 2025 |
| 7 | Devillers Marchandisse Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten | € 2,79 mln | 0 € | € 1,11 mln | — | 2025 |
| 8 | Cuvelier Philippe Overige winning van delfstoffen | € 2,74 mln | — | € 1,20 mln | 7,0 | 2025 |
| 9 | A&P Syntony Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren en overige zakelijke dienstverlening | € 2,42 mln | — | € 2,39 mln | — | 2025 |
| 10 | Immobilière Emile JACQUES | € 2,37 mln | — | 109 914 € | — | 2025 |
| 11 | Société de Médecine et de Guidance Vétérinaire Jean DEVILLERS Veterinaire diensten | € 2,32 mln | 0 € | € 1,70 mln | 1,0 | 2025 |
| 12 | Monceau Hydro Productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht | € 1,95 mln | — | 337 735 € | — | 2025 |
| 13 | Gaëtan ALARDOT Diensten in verband met gebouwen; landschapsverzorging | € 1,74 mln | — | 321 438 € | 3,3 | 2025 |
| 14 | L.I. Construction Burgerlijke en utiliteitsbouw | € 1,59 mln | — | −€ 1,05 mln | — | 2025 |
| 15 | Do Mi Si La Do Ré Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting | € 1,47 mln | 39 635 € | € 1,08 mln | — | 2025 |
| 16 | MGS Construction Burgerlijke en utiliteitsbouw | € 1,35 mln | — | 537 959 € | 9,0 | 2025 |
| 17 | Fine Food Service Verschaffen van accommodatie | € 1,34 mln | — | 416 326 € | 1,3 | 2025 |
| 18 | Latitude 50 Activiteiten op het gebied van scheppende en uitvoerende kunst | € 1,22 mln | 273 920 € | 486 661 € | 10,6 | 2025 |
| 19 | LA Compagnie DU Poirier Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten | € 1,13 mln | — | 593 750 € | 0,4 | 2025 |
| 20 | Cercle Equestre DU RY DE Lize Sport, ontspanning en recreatie | € 1,07 mln | — | 404 841 € | — | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Marchin (Vyle-Et-Tharoul)
34 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Marchin (Vyle-Et-Tharoul) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arcelormittal Belgium 1000 Brussel | € 4,55 mld | € 4,89 mld | € 1,66 mld | 5 838,8 | 2025 |
| 2 | bpost 1000 Brussel | € 4,27 mld | € 2,19 mld | € 657,6 mln | 23 730,2 | 2025 |
| 3 | Association Intercommunale Pour LE Demergement ET L'Epuration DES Communes DE LA Province DE Liege 4420 Saint-Nicolas | € 454,1 mln | € 78,7 mln | € 140,4 mln | 284,4 | 2025 |
| 4 | Belmagri 3640 Kinrooi | € 34,0 mln | € 13,0 mln | € 30,7 mln | 12,6 | 2025 |
| 5 | Clean XXL Services 1380 Lasne | € 7,94 mln | € 34,0 mln | 251 869 € | 1 034,9 | 2025 |
| 6 | Etudes Notariales Associées 4500 Hoei | € 3,01 mln | — | 21 587 € | 22,8 | 2025 |
| 7 | Société belge immobilière et de Lotissements 4000 Luik | € 2,27 mln | — | € 2,27 mln | — | 2025 |
| 8 | Promethee Constructions 1831 Machelen (Brab.) | € 2,27 mln | — | 175 339 € | — | 2024 |
| 9 | SBT Funeral 4530 Villers-le-Bouillet | € 2,22 mln | € 1,37 mln | −2 059 € | 7,5 | 2025 |
| 10 | Pharmacies Biot-Gyselinck 4317 Faimes | € 1,51 mln | — | 854 811 € | 3,1 | 2025 |
| 11 | Arjemo 4000 Luik | € 1,38 mln | € 7,17 mln | −€ 11,0 mln | 100,5 | 2025 |
| 12 | Pierre Halut 4500 Hoei | € 1,01 mln | — | 128 169 € | 0,2 | 2025 |
| 13 | Docteur DENIS Laurence 4000 Luik | 957 477 € | — | 482 134 € | — | 2025 |
| 14 | Ferme de la Basse 4460 Grâce-Hollogne | 838 687 € | — | 430 092 € | — | 2025 |
| 15 | Commercials 3040 Huldenberg | 452 761 € | — | 423 317 € | — | 2025 |
| 16 | VF Concept 5353 Ohey | 451 339 € | — | 84 154 € | 0,6 | 2025 |
| 17 | Ludo-Elec 5300 Andenne | 436 556 € | — | 20 996 € | 1,3 | 2024 |
| 18 | Flexifloor 5353 Ohey | 293 611 € | — | 89 338 € | 1,3 | 2025 |
| 19 | Carrieres DE Triffoys 6240 Farciennes | 240 524 € | — | 240 186 € | — | 2025 |
| 20 | Tharoul 1752 1180 Ukkel | 165 393 € | — | −389 909 € | 0,3 | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Marchin (Vyle-Et-Tharoul)?
187 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 4570 (Marchin (Vyle-Et-Tharoul)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Marchin (Vyle-Et-Tharoul)?
Volgens aantal vennootschappen: Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (22), Menselijke gezondheidszorg (20), Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (19).
Wat is de grootste vennootschap in Marchin (Vyle-Et-Tharoul)?
Volgens balanstotaal is dat Safran Blades (€ 68,6 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Marchin (Vyle-Et-Tharoul) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Marchin (Vyle-Et-Tharoul) geven samen 223 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Marchin (Vyle-Et-Tharoul)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 16/10/2026.