Luik · Wallonië

Vennootschappen in 4250 Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)

114 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 4250 Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais). Postcode 4250 omvat: Boëlhe, Geer, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais.

Vennootschappen114
Aangegeven tewerkstelling (VTE)591
Vennootschappen met 50+ VTE3
Mediaan eigen vermogen60 025 €
Opgericht in de laatste 3 jaar16

Grootste bedrijven in de provincie Luik → · Grootste werkgevers in de provincie Luik →

De belangrijkste sectoren in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)

De grootste vennootschappen in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Hesbayefrost Vervaardiging van voedingsmiddelen € 103,6 mln € 134,4 mln € 32,9 mln 342,1 2025
2 Hesbaye Energie Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 20,2 mln — € 4,96 mln — 2025
3 VAN Colen Potatoes Vervaardiging van voedingsmiddelen € 17,3 mln € 15,5 mln € 3,45 mln 37,4 2025
4 Biogaz du Haut Geer Productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht € 16,0 mln — € 6,35 mln 4,9 2025
5 Hesbaye Immo Exploitatie van en handel in onroerend goed € 14,3 mln — € 3,42 mln — 2025
6 Sedab Invest Exploitatie van en handel in onroerend goed € 8,94 mln — 598 266 € — 2025
7 Apligeer Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 8,88 mln € 30,7 mln 573 302 € — 2025
8 AgriGeer Groothandel € 7,80 mln — € 2,55 mln 14,1 2025
9 DAJE Agri Groothandel € 5,66 mln — € 2,06 mln 2,8 2025
10 BEL GO BIO Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 4,28 mln — 643 872 € 7,2 2025
11 Entreprise BATAILLE Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 3,61 mln — € 1,62 mln 1,6 2025
12 Saint - Joseph - Geer Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting € 3,56 mln € 1,71 mln € 2,26 mln 57,0 2025
13 Les Foyers Sainte-Marie Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting € 3,39 mln — € 2,26 mln 54,3 2025
14 Societe DU Terroir DE Geer Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 3,39 mln — 703 466 € 8,5 2025
15 Ferme DES 4 Chemins Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 2,58 mln — 405 222 € — 2025
16 S.D.G. Proprietes Exploitatie van en handel in onroerend goed € 2,52 mln — € 2,24 mln — 2025
17 Olinvest Exploitatie van en handel in onroerend goed € 2,10 mln — € 2,09 mln — 2025
18 Dralimmog Exploitatie van en handel in onroerend goed € 2,00 mln — € 1,47 mln — 2025
19 Limbulo Exploitatie van en handel in onroerend goed € 1,95 mln — € 1,38 mln — 2025
20 Crousti Vervaardiging van voedingsmiddelen € 1,90 mln — 612 641 € 3,0 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)

22 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 bpost 1000 Brussel € 4,27 mld € 2,19 mld € 657,6 mln 23 730,2 2025
2 Raffinerie Tirlemontoise 3300 Tienen € 795,4 mln € 367,9 mln € 348,9 mln 545,3 2026
3 Delinco 9870 Zulte € 21,5 mln — € 20,6 mln 8,0 2025
4 Jos Leemput 3300 Tienen € 15,2 mln € 70,5 mln € 8,04 mln 13,7 2025
5 Elevéo 5590 Ciney € 6,78 mln € 5,77 mln € 3,18 mln 108,9 2025
6 L.A.F.A. Invest 4254 Geer € 1,33 mln 173 000 € € 1,11 mln — 2025
7 Varraud Nicolas Management 4041 Herstal € 1,07 mln — 414 225 € — 2025
8 G.D.S. 4254 Geer 940 469 € — 731 268 € — 2025
9 Henver 4367 Crisnée 794 990 € — 6 481 € — 2025
10 Dscolor Management 4432 Ans 604 880 € — −€ 1,90 mln 2,5 2025
11 Hesbyinvest 4254 Geer 550 825 € — 80 239 € — 2025
12 Circuits Paysans 4020 Luik 525 614 € € 2,48 mln 41 200 € — 2025
13 EDL Products 4317 Faimes 262 266 € — 95 527 € — 2025
14 Sepimac 4280 Hannuit 214 325 € — 26 492 € — 2025
15 EcoLodge 4280 Hannuit 168 665 € — −315 010 € 3,4 2023
16 DG Cuisine 4300 Borgworm 151 913 € — 14 802 € 0,3 2025
17 Kari Infi 4432 Ans 139 837 € — 99 699 € — 2025
18 Nydus 4122 Neupré 120 163 € — 22 185 € — 2025
19 Trans-Deco JE 4300 Borgworm 64 142 € — 10 279 € — 2024
20 RD Solutions 4257 Berloz 54 090 € — 34 356 € — 2025

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)?

114 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 4250 (Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)?

Volgens aantal vennootschappen: Menselijke gezondheidszorg (13), Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten (12), Exploitatie van en handel in onroerend goed (11).

Wat is de grootste vennootschap in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)?

Volgens balanstotaal is dat Hesbayefrost (€ 103,6 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais) aan?

De vennootschappen met hun zetel in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais) geven samen 591 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Geer (Boëlhe, Hollogne-Sur-Geer, Lens-Saint-Servais)

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 16/10/2026.