Vlaams-Brabant · Vlaanderen

Vennootschappen in 1755 Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)

585 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 1755 Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …). Postcode 1755 omvat: Gooik, Kester, Leerbeek, Oetingen.

Vennootschappen585
Aangegeven tewerkstelling (VTE)630
Vennootschappen met 50+ VTE1
Mediaan eigen vermogen109 214 €
Opgericht in de laatste 3 jaar59

Grootste bedrijven in Vlaams-Brabant → · Grootste werkgevers in Vlaams-Brabant →

De belangrijkste sectoren in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)

De grootste vennootschappen in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)

Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Saffelberg Investments Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen € 490,9 mln € 1,35 mln € 481,0 mln 2,4 2025
2 ALL Projects & Developments Exploitatie van en handel in onroerend goed € 48,0 mln € 11,2 mln € 12,9 mln 3,1 2026
3 LOBO Verschaffen van accommodatie € 44,8 mln — € 3,62 mln — 2025
4 Deco - IM Opslag en vervoerondersteunende activiteiten € 36,0 mln € 3,96 mln € 11,1 mln — 2025
5 Incepta Technologica € 30,2 mln — € 29,4 mln — 2025
6 Remitrans Vervoer te land en vervoer via pijpleidingen € 23,4 mln € 51,5 mln € 12,8 mln 119,3 2025
7 Unicas Burgerlijke en utiliteitsbouw € 23,3 mln € 36,3 mln € 6,73 mln 31,2 2025
8 Lower East Side Exploitatie van en handel in onroerend goed € 16,5 mln — € 2,92 mln — 2025
9 Mango Projects Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden € 10,9 mln — −€ 1,80 mln — 2025
10 De POPULIER Activiteiten van eet- en drinkgelegenheden € 10,4 mln — € 10,1 mln 5,6 2025
11 Krefam Activiteiten van eet- en drinkgelegenheden € 10,4 mln — € 1,72 mln — 2025
12 Helderhouse Exploitatie van en handel in onroerend goed € 9,11 mln — € 4,40 mln — 2025
13 Garage Cammaert Groothandel € 8,75 mln € 30,3 mln € 2,32 mln 29,1 2025
14 ALL Projects Holding € 7,08 mln — € 5,94 mln — 2026
15 Kawemo Exploitatie van en handel in onroerend goed € 7,06 mln — € 3,40 mln — 2025
16 Schelck - Huwaert Detailhandel € 7,01 mln € 17,8 mln € 1,49 mln 27,1 2025
17 2BC Immo Exploitatie van en handel in onroerend goed € 6,10 mln — 366 491 € — 2024
18 Bree-EIK Ecofarm Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten € 5,83 mln — € 2,04 mln 1,0 2025
19 European Sanitary Company Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies € 5,73 mln — € 3,83 mln — 2025
20 Smeets Agri Groothandel € 5,28 mln — € 2,52 mln 2,4 2025

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Elders gevestigd, aanwezig in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)

85 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:

#Vennootschap Totaal activaOmzet Eigen vermogenVTEBoekjaar
1 Aquafin 2630 Aartselaar € 4,48 mld € 636,9 mln € 1,11 mld 1 207,3 2025
2 bpost 1000 Brussel € 4,27 mld € 2,19 mld € 657,6 mln 23 730,2 2025
3 Vlaamse Vervoermaatschappij - De Lijn 2800 Mechelen € 3,09 mld € 1,42 mld € 2,25 mld 7 637,1 2025
4 Onderwijsgroep Zusters der Christelijke Scholen West-Brabant 1020 Brussel € 75,3 mln 987 281 € € 52,5 mln 33,0 2025
5 Sonova Retail Belgium 1702 Dilbeek € 67,0 mln € 125,9 mln € 31,5 mln 340,8 2026
6 Ferm Kinderopvang 3018 Leuven € 54,9 mln € 34,6 mln € 32,1 mln 1 189,4 2025
7 Gravenkasteel 2890 Puurs-Sint-Amands € 49,0 mln € 88,2 mln € 21,3 mln 1 007,0 2025
8 Hof ter Bree-Eik 1750 Lennik € 47,7 mln — € 22,0 mln 4,6 2025
9 Ferm Thuiszorg 3018 Leuven € 46,7 mln € 14,1 mln € 30,1 mln 1 359,2 2025
10 Zonnelied 1761 Roosdaal € 33,5 mln € 3,34 mln € 23,7 mln 296,9 2025
11 Infano 1740 Ternat € 24,6 mln € 14,5 mln € 11,5 mln 671,2 2025
12 Centrum Algemeen Welzijnswerk Halle - Vilvoorde. 1731 Asse € 13,5 mln 75 857 € € 10,9 mln 159,2 2025
13 RI.PA. Belgium 9270 Laarne € 8,17 mln € 11,6 mln € 3,36 mln 18,8 2025
14 Vereniging Parochiale Werken VAN HET Dekenaat Lennik 1750 Lennik € 8,09 mln — € 6,02 mln — 2025
15 Ferm Huishoudhulp 3018 Leuven € 6,84 mln € 7,72 mln 544 775 € 718,4 2025
16 Locus 1703 Dilbeek € 6,16 mln € 9,61 mln € 2,65 mln 59,1 2025
17 Ferm Dienstencheques 3018 Leuven € 5,36 mln € 13,1 mln −€ 1,10 mln 974,8 2025
18 Optimal Control 3290 Diest € 3,17 mln — € 1,87 mln 8,8 2025
19 JCV Immo 1420 Eigenbrakel € 2,97 mln — 873 271 € — 2025
20 Picobello New 1671 Pepingen € 2,65 mln — € 1,12 mln 181,5 2025

Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.

„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.

Buurgemeenten

Veelgestelde vragen

Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)?

585 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 1755 (Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)).

Wat zijn de belangrijkste sectoren in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)?

Volgens aantal vennootschappen: Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (67), Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (60), Exploitatie van en handel in onroerend goed (54).

Wat is de grootste vennootschap in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)?

Volgens balanstotaal is dat Saffelberg Investments (€ 490,9 mln, boekjaar 2025).

Hoeveel banen geven de vennootschappen in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …) aan?

De vennootschappen met hun zetel in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …) geven samen 630 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.

Idonis

Analyseer de vennootschappen in Pajottegem (Gooik, Kester, Leerbeek, …)

Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.

Volledige fiche openen →
Gratis account in 30 seconden, per e-mail. Zonder bankkaart.

Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 08/11/2026.