Vennootschappen in 9681 Maarkedal (Nukerke)
104 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 9681 Maarkedal (Nukerke).
Grootste bedrijven in Oost-Vlaanderen → · Grootste werkgevers in Oost-Vlaanderen →
De belangrijkste sectoren in Maarkedal (Nukerke)
De grootste vennootschappen in Maarkedal (Nukerke)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lottex Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 5,20 mln | — | € 4,93 mln | — | 2025 |
| 2 | INE Invest Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 4,58 mln | — | € 2,29 mln | — | 2025 |
| 3 | Dr K. Vandenecker: fysische geneeskunde en revalidatie Menselijke gezondheidszorg | € 3,13 mln | — | € 3,11 mln | — | 2025 |
| 4 | Patio Computerprogrammering, consultancy en aanverwante activiteiten | € 2,70 mln | — | 909 339 € | 0,5 | 2025 |
| 5 | Haverbeke Piet Detailhandel | € 2,46 mln | — | € 1,67 mln | 0,2 | 2025 |
| 6 | Bintein Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 2,19 mln | — | € 1,95 mln | — | 2025 |
| 7 | DKW Invest Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 2,12 mln | — | −2 693 € | — | 2025 |
| 8 | Dr. BART VAN LIERDE, pediater Menselijke gezondheidszorg | € 2,01 mln | — | € 1,52 mln | 0,7 | 2025 |
| 9 | Karel Vandeputte Boekhouding & Fiscaliteit Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening | € 1,93 mln | — | € 1,19 mln | — | 2025 |
| 10 | Fourneau EN ZN Groothandel | € 1,78 mln | — | € 1,25 mln | — | 2025 |
| 11 | Artcos Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,73 mln | — | 599 522 € | — | 2025 |
| 12 | Ellmaro Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,70 mln | — | € 1,70 mln | — | 2025 |
| 13 | Teirlinck - Vandenabeele Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden | € 1,70 mln | — | 923 195 € | — | 2025 |
| 14 | Dr. LIESBET HUYGHEBAERT, Fysische geneeskunde en revalidatie Menselijke gezondheidszorg | € 1,40 mln | — | 755 130 € | — | 2025 |
| 15 | Loonwerkbedrijf Verhellen & CIE Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten | € 1,34 mln | — | 479 203 € | 1,1 | 2025 |
| 16 | Ten Uitcante Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 1,31 mln | — | −669 394 € | — | 2025 |
| 17 | E.Design Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden | € 1,25 mln | — | 495 704 € | — | 2025 |
| 18 | Hucé Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden | € 1,22 mln | — | 132 307 € | 0,9 | 2025 |
| 19 | Alphaderm Persoonlijke dienstverlening | € 1,21 mln | — | 50 787 € | 2,2 | 2025 |
| 20 | SEE Invest Groothandel | € 1,20 mln | — | 348 748 € | — | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Maarkedal (Nukerke)
15 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Maarkedal (Nukerke) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Werken Glorieux 9600 Ronse | € 189,4 mln | € 164,4 mln | € 72,8 mln | — | 2025 |
| 2 | Provincialaat der Zusters van Barmhartigheid van Ronse, Klooster Te Ronse 9600 Ronse | € 5,13 mln | — | −€ 2,90 mln | 13,6 | 2025 |
| 3 | Conrad Pharma 9700 Oudenaarde | € 5,01 mln | — | € 1,13 mln | 2,5 | 2025 |
| 4 | Fideroo 9160 Lokeren | € 2,03 mln | — | € 1,46 mln | 0,9 | 2025 |
| 5 | Schrijnwerk Van Nieuwenhuyze 9680 Maarkedal | € 1,48 mln | — | 432 413 € | 1,0 | 2025 |
| 6 | Fremina 9680 Maarkedal | 950 501 € | — | 310 027 € | — | 2025 |
| 7 | luc Vander Stichelen - Van Welden 9680 Maarkedal | 881 645 € | — | −3 681 € | — | 2025 |
| 8 | Sterkk 9900 Eeklo | 699 869 € | — | −225 177 € | — | 2025 |
| 9 | Fraeye Hardware Group 9700 Oudenaarde | 638 199 € | — | 62 630 € | — | 2025 |
| 10 | Natuurkijkers 9680 Maarkedal | 485 931 € | — | 13 430 € | 1,4 | 2025 |
| 11 | General Business Partner 8980 Zonnebeke | 203 582 € | — | 87 320 € | — | 2025 |
| 12 | skinvest 9680 Maarkedal | 155 102 € | — | 108 207 € | — | 2025 |
| 13 | Mauga 7890 Elzele | 154 484 € | — | 62 739 € | — | 2025 |
| 14 | Bart Slosse 9830 Sint-Martens-Latem | 151 782 € | — | 60 992 € | — | 2024 |
| 15 | K.V. Construction 9680 Maarkedal | 144 253 € | — | 37 477 € | — | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
- 9680 Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)194
- 9600 Ronse (Renaix)1 128
- 9690 Kluisbergen (Berchem, Kwaremont, Ruien, …)375
- 9688 Maarkedal (Schorisse)112
- 9790 Wortegem-Petegem (Elsegem, Moregem, Ooike, …)591
- 9700 Oudenaarde (Bevere, Edelare, Eine, …)1 828
- 8581 Avelgem (Kerkhove, Waarmaarde)91
- 8572 Anzegem (Kaster)43
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Maarkedal (Nukerke)?
104 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 9681 (Maarkedal (Nukerke)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Maarkedal (Nukerke)?
Volgens aantal vennootschappen: Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (13), Menselijke gezondheidszorg (11), Groothandel (9).
Wat is de grootste vennootschap in Maarkedal (Nukerke)?
Volgens balanstotaal is dat Lottex (€ 5,20 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Maarkedal (Nukerke) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Maarkedal (Nukerke) geven samen 61 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Maarkedal (Nukerke)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 15/10/2026.