Vennootschappen in 9680 Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)
194 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 9680 Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem). Postcode 9680 omvat: Etikhove, Maarkedal, Maarke-Kerkem.
Grootste bedrijven in Oost-Vlaanderen → · Grootste werkgevers in Oost-Vlaanderen →
De belangrijkste sectoren in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)
De grootste vennootschappen in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zorgnetwerk Cur@-Z Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting | € 29,5 mln | € 18,0 mln | € 9,25 mln | 276,0 | 2025 |
| 2 | JAN'S Boomgaard Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 27,0 mln | — | € 21,6 mln | 1,0 | 2025 |
| 3 | J. Thienpont Groothandel | € 21,1 mln | — | € 6,27 mln | 5,6 | 2025 |
| 4 | Creaplate Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 9,73 mln | — | 693 709 € | — | 2025 |
| 5 | FOJO Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 9,46 mln | — | € 7,82 mln | — | 2025 |
| 6 | FC Invest Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 5,38 mln | — | 640 971 € | 0,5 | 2024 |
| 7 | Dokter Marianne Rottiers, Pathologische Anatomie | € 4,69 mln | — | € 2,95 mln | — | 2025 |
| 8 | Project-& Bouwcoördinatie Baeke Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 3,86 mln | — | € 2,30 mln | — | 2025 |
| 9 | Bart Verschelden Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening | € 3,68 mln | — | € 1,11 mln | 6,4 | 2025 |
| 10 | Consult Immo VDS-VW Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 3,18 mln | — | 102 231 € | — | 2025 |
| 11 | Usebel Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 3,17 mln | — | € 2,56 mln | — | 2025 |
| 12 | Flomajo Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren en overige zakelijke dienstverlening | € 2,77 mln | — | € 1,37 mln | — | 2025 |
| 13 | Kurt Dehoorne Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening | € 2,60 mln | — | € 1,16 mln | — | 2026 |
| 14 | Molens VAN Malleghem Opslag en vervoerondersteunende activiteiten | € 2,40 mln | — | € 1,34 mln | — | 2025 |
| 15 | Fort Roger Groothandel | € 2,03 mln | — | 462 077 € | 2,0 | 2025 |
| 16 | DaVinci Consult Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,89 mln | — | € 1,09 mln | — | 2026 |
| 17 | Ghijs Ondersteunende activiteiten voor verzekeringen en pensioenfondsen | € 1,85 mln | — | € 1,31 mln | 6,5 | 2025 |
| 18 | Apotheek Charlotte De Splenter Etikhove Detailhandel | € 1,83 mln | — | 669 221 € | 1,0 | 2025 |
| 19 | Cassel Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,69 mln | — | € 1,23 mln | 0,4 | 2025 |
| 20 | GPN Invest Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,58 mln | — | 406 212 € | — | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)
17 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | bpost 1000 Brussel | € 4,27 mld | € 2,19 mld | € 657,6 mln | 23 730,2 | 2025 |
| 2 | Werken Glorieux 9600 Ronse | € 189,4 mln | € 164,4 mln | € 72,8 mln | — | 2025 |
| 3 | Ruyskensveld vzw 9320 Aalst | € 24,5 mln | — | € 18,4 mln | 201,3 | 2025 |
| 4 | Champignons Lesage 8531 Harelbeke | € 4,00 mln | — | € 1,57 mln | 76,7 | 2025 |
| 5 | Absolute ART 8000 Brugge | € 3,21 mln | — | € 1,38 mln | — | 2025 |
| 6 | W247.BE 9230 Wetteren | € 2,08 mln | — | € 1,98 mln | 0,8 | 2025 |
| 7 | Hydro-Invest 2320 Hoogstraten | € 1,95 mln | — | 966 624 € | — | 2025 |
| 8 | Loonwerkbedrijf Verhellen & CIE 9681 Maarkedal | € 1,34 mln | — | 479 203 € | 1,1 | 2025 |
| 9 | First Line Consulting 9667 Horebeke | € 1,06 mln | — | 476 354 € | — | 2025 |
| 10 | Grijkoort - Begeleid Werk 9600 Ronse | 859 037 € | 573 569 € | 347 538 € | 26,9 | 2025 |
| 11 | Raconstruct 9500 Geraardsbergen | 825 367 € | — | 160 848 € | — | 2025 |
| 12 | Vankyll 8570 Anzegem | 530 957 € | — | 485 142 € | — | 2025 |
| 13 | JDB Opportunities 9700 Oudenaarde | 335 714 € | — | 105 181 € | — | 2025 |
| 14 | TEN Elzas 9700 Oudenaarde | 83 289 € | — | 15 127 € | — | 2025 |
| 15 | Servaes Cleaning 9690 Kluisbergen | 65 355 € | — | 6 564 € | — | 2025 |
| 16 | Moi&Benoît 9700 Oudenaarde | 54 594 € | — | 37 024 € | — | 2025 |
| 17 | MCA Building 9070 Destelbergen | 50 113 € | — | 24 240 € | — | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
- 9688 Maarkedal (Schorisse)111
- 9681 Maarkedal (Nukerke)104
- 9667 Horebeke (Sint-Kornelis-Horebeke, Sint-Maria-Horebeke)132
- 9700 Oudenaarde (Bevere, Edelare, Eine, …)1 827
- 9600 Ronse (Renaix)1 127
- 9790 Wortegem-Petegem (Elsegem, Moregem, Ooike, …)591
- 9690 Kluisbergen (Berchem, Kwaremont, Ruien, …)375
- 9636 Zwalm (Nederzwalm-Hermelgem)45
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)?
194 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 9680 (Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)?
Volgens aantal vennootschappen: Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (22), Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (18), Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen (16).
Wat is de grootste vennootschap in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)?
Volgens balanstotaal is dat Zorgnetwerk Cur@-Z (€ 29,5 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem) geven samen 400 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Maarkedal (Etikhove, Maarke-Kerkem)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 18/10/2026.