Vennootschappen in 7750 Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)
147 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 7750 Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …). Postcode 7750 omvat: Amougies, Anseroeul, Mont-De-L'enclus, Orroir, Russeignies.
Grootste bedrijven in Henegouwen → · Grootste werkgevers in Henegouwen →
De belangrijkste sectoren in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)
De grootste vennootschappen in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Delcourt Agri Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten | € 9,53 mln | — | € 1,02 mln | 3,8 | 2025 |
| 2 | Selection Meubles Vervaardiging van meubelen | € 6,55 mln | — | € 5,44 mln | 17,2 | 2025 |
| 3 | JMB Aviation Reparatie, onderhoud en installatie van machines en apparaten | € 4,99 mln | — | 402 176 € | 3,5 | 2025 |
| 4 | QEOS Reparatie en onderhoud van computers, consumentenartikelen, auto’s en motorfietsen | € 3,96 mln | — | 588 607 € | 1,0 | 2025 |
| 5 | L'Espoir Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting | € 3,22 mln | 12 679 € | € 1,64 mln | 53,1 | 2025 |
| 6 | Conclusion Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten | € 3,00 mln | — | 59 910 € | — | 2026 |
| 7 | CSW-Holding | € 2,88 mln | — | € 2,57 mln | — | 2025 |
| 8 | Guisset Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 2,36 mln | — | € 1,03 mln | — | 2025 |
| 9 | LA CLE DE FA Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting | € 2,34 mln | — | € 2,01 mln | 29,5 | 2024 |
| 10 | Floresco Groothandel | € 2,26 mln | — | € 1,67 mln | — | 2025 |
| 11 | Lucimmo | € 2,21 mln | — | € 1,21 mln | — | 2025 |
| 12 | Immo Enclus Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 1,85 mln | — | € 1,65 mln | — | 2025 |
| 13 | JMB Aero Verhuur en lease | € 1,75 mln | — | 689 000 € | — | 2025 |
| 14 | ECO Invest Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,74 mln | — | 419 984 € | — | 2025 |
| 15 | FD Management Detailhandel | € 1,64 mln | — | 360 898 € | — | 2025 |
| 16 | Brasserie KLUIZ Vervaardiging van dranken | € 1,57 mln | — | 322 029 € | 1,9 | 2025 |
| 17 | DBE Concept Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,47 mln | — | € 1,37 mln | 0,6 | 2025 |
| 18 | Garage DEWOLF Detailhandel | € 1,29 mln | — | 186 192 € | 3,5 | 2025 |
| 19 | Centre protestant d'Amougies Verschaffen van accommodatie | € 1,26 mln | 342 086 € | 894 680 € | — | 2025 |
| 20 | Docteur Maxime Boucart Menselijke gezondheidszorg | € 1,24 mln | — | 512 497 € | 0,6 | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)
36 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | bpost 1000 Brussel | € 4,27 mld | € 2,19 mld | € 657,6 mln | 23 730,2 | 2025 |
| 2 | Buurtwinkels Okay 1500 Halle | € 190,1 mln | € 1,02 mld | € 26,9 mln | 2 903,0 | 2026 |
| 3 | Orelia Zorg 2160 Wommelgem | € 69,6 mln | € 65,2 mln | 71 210 € | 734,4 | 2025 |
| 4 | Pilote 6140 Fontaine-l'Évêque | € 4,44 mln | — | 134 660 € | 28,2 | 2025 |
| 5 | Decrason 7618 Rumes | € 3,04 mln | — | 750 897 € | 3,5 | 2025 |
| 6 | Texbel Invest 7000 Bergen | € 2,88 mln | — | € 2,85 mln | — | 2025 |
| 7 | Jlcmaes 8300 Knokke-Heist | € 2,32 mln | — | € 1,54 mln | — | 2025 |
| 8 | Ferram 8540 Deerlijk | € 2,21 mln | — | € 1,21 mln | 4,8 | 2025 |
| 9 | Centrale 1400 Nijvel | € 2,17 mln | — | 486 607 € | 39,2 | 2025 |
| 10 | Lisa Investissement 7500 Doornik | € 1,44 mln | — | 901 405 € | — | 2025 |
| 11 | FADI 9000 Gent | € 1,42 mln | — | 129 374 € | — | 2025 |
| 12 | Desmet Vermaut Calu 8550 Zwevegem | € 1,40 mln | — | 947 738 € | 1,9 | 2025 |
| 13 | Medico - Chirurgical - ORL 7700 Moeskroen | € 1,15 mln | — | 647 805 € | — | 2025 |
| 14 | Blarimont 7000 Bergen | 940 303 € | — | 499 814 € | — | 2025 |
| 15 | European Infrared Technologies 6041 Charleroi | 879 291 € | — | 205 447 € | 2,0 | 2024 |
| 16 | Blarimont Trading 7000 Bergen | 844 423 € | — | 279 346 € | — | 2025 |
| 17 | Casmati 8580 Avelgem | 681 232 € | — | 140 666 € | — | 2025 |
| 18 | Bruval 7912 Frasnes-lez-Anvaing | 457 750 € | — | 307 100 € | — | 2025 |
| 19 | Centre Scolaire Libre DE Celles Mont-DE L'Enclus 7760 Celles (lez-Tournai) | 456 012 € | — | 393 354 € | — | 2025 |
| 20 | Inter Immo Selecta 9600 Ronse | 275 204 € | — | 263 581 € | — | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
- 9690 Kluisbergen (Berchem, Kwaremont, Ruien, …)374
- 7760 Celles (lez-Tournai) (Celles, Escanaffles, Molenbaix, …)228
- 8580 Avelgem297
- 8581 Avelgem (Kerkhove, Waarmaarde)91
- 7910 Frasnes-lez-Anvaing (Anvaing, Arc-Wattripont, Cordes, …)119
- 7912 Frasnes-lez-Anvaing (Dergneau, Saint-Sauveur)114
- 8582 Avelgem (Outrijve)35
- 9600 Ronse (Renaix)1 131
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)?
147 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 7750 (Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)?
Volgens aantal vennootschappen: Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (16), Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (10), Menselijke gezondheidszorg (10).
Wat is de grootste vennootschap in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)?
Volgens balanstotaal is dat Delcourt Agri (€ 9,53 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …) geven samen 204 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Mont-de-l'Enclus (Amougies, Anseroeul, Orroir, …)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 06/11/2026.