Vennootschappen in 7711 Moeskroen (Dottignies)
388 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 7711 Moeskroen (Dottignies).
Grootste bedrijven in Henegouwen → · Grootste werkgevers in Henegouwen →
De belangrijkste sectoren in Moeskroen (Dottignies)
De grootste vennootschappen in Moeskroen (Dottignies)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Carplan Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 67,1 mln | € 2,48 mln | € 46,1 mln | 6,1 | 2025 |
| 2 | Famiflora Detailhandel | € 54,8 mln | € 70,6 mln | € 27,6 mln | 31,5 | 2025 |
| 3 | L.I.O.N. Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 42,3 mln | € 13,3 mln | € 19,0 mln | 2,8 | 2025 |
| 4 | Procotex Corporation Vervaardiging van textiel | € 42,1 mln | € 54,0 mln | € 10,6 mln | 25,6 | 2025 |
| 5 | LA Financiere D'Emilie Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 37,8 mln | — | € 37,1 mln | — | 2025 |
| 6 | UNY Group Vervaardiging van producten van rubber of kunststof | € 36,7 mln | € 21,0 mln | € 5,99 mln | 5,6 | 2025 |
| 7 | Myldes Burgerlijke en utiliteitsbouw | € 27,6 mln | € 50,4 mln | € 18,9 mln | 69,4 | 2025 |
| 8 | Klüber Lubrication Benelux Vervaardiging van chemische producten | € 21,9 mln | € 65,2 mln | € 10,9 mln | 116,6 | 2025 |
| 9 | Vanheede Alternative Fuels Terugwinning uit afval, inzameling en verwijdering van afval | € 19,1 mln | € 17,3 mln | € 8,39 mln | 49,3 | 2025 |
| 10 | Damart T.S.D. Detailhandel | € 18,4 mln | € 72,8 mln | € 1,61 mln | 234,8 | 2025 |
| 11 | Dott-Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw | € 14,0 mln | — | € 2,77 mln | 3,2 | 2025 |
| 12 | Gobrel Detailhandel | € 13,2 mln | € 15,5 mln | 949 214 € | 65,0 | 2025 |
| 13 | MT Dottignies Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur | € 12,4 mln | — | € 8,91 mln | 40,2 | 2025 |
| 14 | Fabrideco Detailhandel | € 12,4 mln | € 21,1 mln | € 8,42 mln | 52,5 | 2025 |
| 15 | Battlekart Europe Speur- en ontwikkelingswerk op wetenschappelijk gebied | € 11,7 mln | € 18,1 mln | € 7,14 mln | 30,2 | 2025 |
| 16 | Euro Coach Services Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 11,6 mln | 612 854 € | € 2,11 mln | 2,0 | 2025 |
| 17 | Flexxum Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 11,2 mln | — | 43 289 € | — | 2025 |
| 18 | Vanheede Polymers & Compounds Terugwinning uit afval, inzameling en verwijdering van afval | € 11,0 mln | — | −€ 3,30 mln | 19,7 | 2025 |
| 19 | ECS Bus & Coach Vervoer te land en vervoer via pijpleidingen | € 9,71 mln | € 6,67 mln | € 1,80 mln | 50,0 | 2025 |
| 20 | Ostyn Facilities Houtindustrie en vervaardiging van artikelen van hout en kurk, exclusief meubelen; vervaardiging van artikelen van riet en van vlechtwerk | € 9,41 mln | € 10,4 mln | € 4,70 mln | 32,2 | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Moeskroen (Dottignies)
110 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Moeskroen (Dottignies) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | bpost 1000 Brussel | € 4,27 mld | € 2,19 mld | € 657,6 mln | 23 730,2 | 2025 |
| 2 | Colruyt Food Retail 1500 Halle | € 3,05 mld | € 8,05 mld | € 786,2 mln | 16 584,4 | 2026 |
| 3 | Stow International 8587 Spiere-Helkijn | € 700,0 mln | € 547,7 mln | € 120,7 mln | 451,4 | 2025 |
| 4 | Association Chretienne DES Institutions Sociales ET DE Sante 5000 Namen | € 419,5 mln | € 76,5 mln | € 275,9 mln | 4 332,0 | 2025 |
| 5 | Intercommunale de Gestion de l'Environnement 7503 Doornik | € 379,7 mln | € 83,0 mln | € 185,4 mln | 406,3 | 2025 |
| 6 | Intercommunale D'Etude ET DE Gestion 7700 Moeskroen | € 190,1 mln | € 19,7 mln | € 106,2 mln | 87,5 | 2025 |
| 7 | Optimus Midco 8587 Spiere-Helkijn | € 120,0 mln | — | € 118,0 mln | 2,8 | 2025 |
| 8 | ALDI 8800 Roeselare | € 104,6 mln | € 600,4 mln | € 14,4 mln | 1 126,7 | 2025 |
| 9 | LKQ Belgium 1800 Vilvoorde | € 84,0 mln | € 135,0 mln | € 20,5 mln | 469,8 | 2025 |
| 10 | Vanheede Environmental Logistics 8940 Wervik | € 81,6 mln | € 143,0 mln | € 21,6 mln | 463,3 | 2025 |
| 11 | Gabriels & CO 9308 Aalst | € 76,0 mln | € 823,6 mln | € 45,8 mln | — | 2025 |
| 12 | Quality Meat Renmans 7030 Bergen | € 74,9 mln | € 293,0 mln | € 21,6 mln | 1 822,2 | 2025 |
| 13 | Motrac 2030 Antwerpen | € 44,8 mln | € 79,2 mln | € 24,2 mln | — | 2025 |
| 14 | Vanrobaeys 8870 Izegem | € 35,0 mln | € 67,9 mln | € 21,1 mln | 79,6 | 2025 |
| 15 | TWG Service 8000 Brugge | € 29,5 mln | € 38,8 mln | € 2,04 mln | 34,7 | 2025 |
| 16 | Stow 8587 Spiere-Helkijn | € 27,5 mln | € 102,0 mln | € 6,48 mln | 3,4 | 2025 |
| 17 | Vanheede Landfill Solutions 8800 Roeselare | € 24,4 mln | € 23,5 mln | € 10,4 mln | 12,3 | 2025 |
| 18 | Keravisie 1702 Dilbeek | € 17,8 mln | € 25,3 mln | € 10,9 mln | 39,6 | 2025 |
| 19 | Deback 8920 Langemark-Poelkapelle | € 15,3 mln | — | € 9,61 mln | 0,8 | 2025 |
| 20 | Stow Belgium 8587 Spiere-Helkijn | € 14,3 mln | € 48,0 mln | € 1,61 mln | 37,2 | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
- 8587 Spiere-Helkijn (Espierres, Espierres-Helchin, Helchin)103
- 7730 Estaimpuis (Bailleul, Estaimbourg, Evregnies, …)349
- 7740 Pecq (Warcoing)144
- 7712 Moeskroen (Herseaux)177
- 7742 Pecq (Hérinnes-Lez-Pecq)58
- 8554 Zwevegem (Sint-Denijs)166
- 8510 Kortrijk (Bellegem, Kooigem, Marke, …)1 150
- 7700 Moeskroen (Luingne)1 534
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Moeskroen (Dottignies)?
388 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 7711 (Moeskroen (Dottignies)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Moeskroen (Dottignies)?
Volgens aantal vennootschappen: Exploitatie van en handel in onroerend goed (43), Detailhandel (40), Menselijke gezondheidszorg (40).
Wat is de grootste vennootschap in Moeskroen (Dottignies)?
Volgens balanstotaal is dat Carplan (€ 67,1 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Moeskroen (Dottignies) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Moeskroen (Dottignies) geven samen 1 751 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Moeskroen (Dottignies)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 08/11/2026.