Vennootschappen in 7061 Zinnik (Casteau, Thieusies)
195 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 7061 Zinnik (Casteau, Thieusies). Postcode 7061 omvat: Casteau, Thieusies.
Grootste bedrijven in Henegouwen → · Grootste werkgevers in Henegouwen →
De belangrijkste sectoren in Zinnik (Casteau, Thieusies)
De grootste vennootschappen in Zinnik (Casteau, Thieusies)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gofibel Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 34,9 mln | € 2,41 mln | € 7,51 mln | 5,5 | 2025 |
| 2 | Gobert ET Fils Vervoer te land en vervoer via pijpleidingen | € 14,1 mln | € 16,9 mln | € 8,39 mln | 40,2 | 2025 |
| 3 | Pharmacie Blondeau - Vander Cassyen Detailhandel | € 8,85 mln | — | € 1,29 mln | — | 2025 |
| 4 | Gobert - Immo Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden | € 7,60 mln | 871 955 € | € 4,05 mln | — | 2025 |
| 5 | Sprl Leriche Management ET Consultance Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening | € 5,07 mln | — | € 4,66 mln | — | 2025 |
| 6 | Soccim Burgerlijke en utiliteitsbouw | € 4,57 mln | 712 664 € | € 3,73 mln | — | 2025 |
| 7 | Casteau Resort Verschaffen van accommodatie | € 4,37 mln | — | € 2,56 mln | 17,5 | 2025 |
| 8 | Transmanumat Vervoer te land en vervoer via pijpleidingen | € 4,18 mln | € 4,30 mln | € 2,05 mln | 34,5 | 2025 |
| 9 | Jpdetry | € 4,17 mln | — | € 2,47 mln | — | 2025 |
| 10 | Transports Hanneuse Vervoer te land en vervoer via pijpleidingen | € 3,28 mln | € 2,91 mln | € 1,88 mln | 21,4 | 2025 |
| 11 | Management AND Finance Advices Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening | € 2,53 mln | — | € 1,70 mln | — | 2025 |
| 12 | Feed Management Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 2,13 mln | — | € 2,02 mln | — | 2025 |
| 13 | Kazan Productie van films en video- en televisieprogramma’s, maken van geluidsopnamen en uitgeverijen van muziekopnamen | € 1,87 mln | — | € 1,68 mln | — | 2025 |
| 14 | Adamante | € 1,62 mln | — | −349 712 € | — | 2025 |
| 15 | HSL MCA Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 1,57 mln | — | −17 072 € | — | 2025 |
| 16 | Scyber Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 1,37 mln | — | € 1,36 mln | — | 2025 |
| 17 | Solywa Computerprogrammering, consultancy en aanverwante activiteiten | € 1,35 mln | — | 445 616 € | — | 2025 |
| 18 | DAO Dental Menselijke gezondheidszorg | € 1,18 mln | — | 50 387 € | 2,1 | 2025 |
| 19 | Sprl Marbaix Michael Burgerlijke en utiliteitsbouw | € 1,17 mln | — | 233 310 € | 6,0 | 2025 |
| 20 | Caugest Rechtskundige en boekhoudkundige dienstverlening | € 1,17 mln | — | 969 091 € | — | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Zinnik (Casteau, Thieusies)
44 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Zinnik (Casteau, Thieusies) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Operateur DE Transport DE Wallonie 5100 Namen | € 1,91 mld | € 66,4 mln | € 877,2 mln | 6 183,2 | 2025 |
| 2 | Association Chretienne DES Institutions Sociales ET DE Sante 5000 Namen | € 419,5 mln | € 76,5 mln | € 275,9 mln | 4 332,0 | 2025 |
| 3 | Conseils et Gestion des Salaires COBELSA 1400 Nijvel | € 6,55 mln | — | € 3,26 mln | 13,3 | 2025 |
| 4 | Centre régional d'Education et de Services 7000 Bergen | € 5,00 mln | — | 321 733 € | 75,0 | 2025 |
| 5 | Green City Wallonie 4 7330 Saint-Ghislain | € 2,94 mln | 457 118 € | 385 527 € | — | 2025 |
| 6 | Santos Belgium 7340 Colfontaine | € 1,97 mln | — | 677 773 € | 18,7 | 2025 |
| 7 | Frasico 7190 Écaussinnes | € 1,78 mln | — | 551 312 € | — | 2025 |
| 8 | CG Conseil 7020 Bergen | € 1,44 mln | — | 966 568 € | 1,3 | 2024 |
| 9 | GLJ Invest 7000 Bergen | € 1,19 mln | — | −139 464 € | — | 2025 |
| 10 | Societe DE Gestion M.O.U.B.E. 5600 Philippeville | € 1,10 mln | — | 844 028 € | — | 2025 |
| 11 | PRO - FIX 7011 Bergen | € 1,07 mln | — | 241 419 € | 4,9 | 2025 |
| 12 | Centre DE L’Arbrisseau 7870 Lens (Hainaut) | € 1,06 mln | — | −36 124 € | — | 2025 |
| 13 | Ophta Lekeu-Hinostroza 7050 Jurbeke | 844 712 € | — | 222 192 € | 1,5 | 2024 |
| 14 | Philippe Aguillera 7190 Écaussinnes | 643 136 € | — | 218 131 € | — | 2025 |
| 15 | Alternative DJC 5000 Namen | 626 932 € | — | 320 803 € | 8,6 | 2025 |
| 16 | SD Assurcredits 7100 La Louvière | 612 530 € | — | 222 257 € | — | 2025 |
| 17 | LVF Invest 7034 Bergen | 592 958 € | — | 101 237 € | — | 2025 |
| 18 | Docteur Langouo Longméné Myriam 1600 Sint-Pieters-Leeuw | 555 305 € | — | 278 186 € | 1,0 | 2024 |
| 19 | Dili-Kotho 5170 Profondeville | 539 677 € | — | 407 669 € | — | 2025 |
| 20 | CSB - Partners 7181 Seneffe | 496 208 € | — | 111 290 € | 0,8 | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
- 7034 Bergen (Obourg, Saint-Denis)117
- 7070 Le Roeulx (Gottignies, Mignault, Thieu, …)409
- 7021 Bergen (Havre)177
- 7020 Bergen (Maisières, Nimy)228
- 7062 Zinnik (Naast)98
- 7063 Zinnik (Chaussée-Notre-Dame-Louvignies, Neufvilles)114
- 7110 La Louvière (Boussoit, Houdeng-Aimeries, Houdeng-Goegnies, …)828
- 7000 Bergen1 724
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Zinnik (Casteau, Thieusies)?
195 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 7061 (Zinnik (Casteau, Thieusies)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Zinnik (Casteau, Thieusies)?
Volgens aantal vennootschappen: Menselijke gezondheidszorg (36), Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (16), Exploitatie van en handel in onroerend goed (15).
Wat is de grootste vennootschap in Zinnik (Casteau, Thieusies)?
Volgens balanstotaal is dat Gofibel (€ 34,9 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Zinnik (Casteau, Thieusies) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Zinnik (Casteau, Thieusies) geven samen 188 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Zinnik (Casteau, Thieusies)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 16/10/2026.