Vennootschappen in 4020 Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)
2 147 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 4020 Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre). Postcode 4020 omvat: Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Liège, Wandre.
Grootste bedrijven in de provincie Luik → · Grootste werkgevers in de provincie Luik →
De belangrijkste sectoren in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)
De grootste vennootschappen in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Willis Towers Watson Ondersteunende activiteiten voor verzekeringen en pensioenfondsen | € 915,2 mln | € 131,4 mln | € 106,0 mln | 123,7 | 2025 |
| 2 | Green CCGT Holding Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 642,4 mln | — | −€ 5,18 mln | — | 2025 |
| 3 | Tramardent Activiteiten van architecten en ingenieurs; technische testen en toetsen | € 502,8 mln | € 353,2 mln | € 2,18 mln | — | 2025 |
| 4 | Intercommunale DE Soins Specialises DE Liege Menselijke gezondheidszorg | € 351,8 mln | € 271,5 mln | € 110,3 mln | 3 892,7 | 2025 |
| 5 | LA Maison Liegeoise Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 271,6 mln | € 18,9 mln | € 102,2 mln | 74,3 | 2025 |
| 6 | Power Online Productie en distributie van elektriciteit, gas, stoom en gekoelde lucht | € 198,0 mln | € 574,7 mln | € 35,1 mln | 21,1 | 2025 |
| 7 | TI Group Automotive Systems (Belgium) Vervaardiging van motorvoertuigen, aanhangwagens en opleggers | € 146,6 mln | € 119,8 mln | € 20,0 mln | 373,0 | 2025 |
| 8 | Mega Group International SA Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 132,2 mln | € 4,30 mln | € 121,2 mln | 20,6 | 2025 |
| 9 | Newpharma Group Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 108,6 mln | € 60,9 mln | € 86,3 mln | 100,9 | 2026 |
| 10 | Liege Zone 2 Intercommunale D'Incendie DE Liege ET Environs - Service Regional D'Incendie Diensten in verband met gebouwen; landschapsverzorging | € 80,9 mln | € 2,01 mln | € 44,3 mln | 574,0 | 2025 |
| 11 | Terval Groothandel | € 78,1 mln | € 135,9 mln | € 29,4 mln | 30,6 | 2025 |
| 12 | Invest Minguet Gestion Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 77,7 mln | 827 890 € | € 47,5 mln | 9,5 | 2024 |
| 13 | Belimpex Groothandel | € 76,0 mln | — | € 75,2 mln | — | 2025 |
| 14 | Intercommunale DE Gestion Immobiliere Liegeoise Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 72,6 mln | € 1,45 mln | € 48,3 mln | 21,7 | 2025 |
| 15 | CE+T Group Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 55,6 mln | € 1,85 mln | € 45,8 mln | — | 2025 |
| 16 | Mimob Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 43,4 mln | € 3,51 mln | € 8,06 mln | 6,7 | 2024 |
| 17 | Horizon Pleiades Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 39,3 mln | — | € 1,14 mln | 7,0 | 2024 |
| 18 | Uhoda S.A. Detailhandel | € 37,3 mln | € 49,9 mln | € 19,1 mln | 27,8 | 2025 |
| 19 | Newpharma Detailhandel | € 36,6 mln | € 218,2 mln | € 1,81 mln | 14,3 | 2026 |
| 20 | Conception, Etudes ET Cooperation DE Formation Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren en overige zakelijke dienstverlening | € 35,9 mln | € 46,6 mln | € 5,01 mln | 43,1 | 2024 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)
885 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Anheuser-Busch Inbev 1000 Brussel | € 121,9 mld | € 1,43 mld | € 81,3 mld | 227,7 | 2025 |
| 2 | AG Insurance 1000 Brussel | € 76,3 mld | — | € 58,4 mld | 4 379,8 | 2025 |
| 3 | Infrabel 1060 Sint-Gillis | € 25,7 mld | € 1,43 mld | € 20,2 mld | — | 2025 |
| 4 | Société Nationale DES Chemins DE FER Belges 1060 Sint-Gillis | € 13,1 mld | € 2,62 mld | € 8,05 mld | — | 2025 |
| 5 | Inbev Belgium 1070 Anderlecht | € 10,5 mld | € 1,67 mld | € 2,26 mld | 2 835,3 | 2025 |
| 6 | Elia Transmission Belgium 1000 Brussel | € 10,5 mld | € 1,52 mld | € 3,86 mld | 611,6 | 2025 |
| 7 | Proximus 1030 Schaarbeek | € 9,96 mld | € 3,89 mld | € 1,42 mld | 8 312,3 | 2025 |
| 8 | Colruyt Group 1500 Halle | € 8,64 mld | € 866,4 mln | € 6,53 mld | 4 127,9 | 2025 |
| 9 | Elia Asset 1000 Brussel | € 7,19 mld | € 963,7 mln | € 1,73 mld | 999,9 | 2025 |
| 10 | Elia Group 1000 Brussel | € 7,15 mld | — | € 5,05 mld | 9,3 | 2025 |
| 11 | bpost 1000 Brussel | € 4,27 mld | € 2,19 mld | € 657,6 mln | 23 730,2 | 2025 |
| 12 | Orange Belgium 1140 Evere | € 3,71 mld | € 1,67 mld | € 864,1 mln | 1 953,2 | 2025 |
| 13 | SD Worx Sécretariat Social ASBL 2000 Antwerpen | € 3,37 mld | 467 379 € | € 21,4 mln | 102,3 | 2025 |
| 14 | Colruyt Food Retail 1500 Halle | € 3,05 mld | € 8,05 mld | € 786,2 mln | 16 584,4 | 2026 |
| 15 | Luminus 1210 Sint-Joost-ten-Node | € 2,37 mld | € 3,12 mld | € 772,5 mln | 1 181,2 | 2025 |
| 16 | RESA 4000 Luik | € 2,25 mld | € 386,4 mln | € 985,6 mln | 930,6 | 2025 |
| 17 | Operateur DE Transport DE Wallonie 5100 Namen | € 1,91 mld | € 66,4 mln | € 877,2 mln | 6 183,2 | 2025 |
| 18 | Carrefour Belgium 1930 Zaventem | € 1,42 mld | € 4,02 mld | € 42,5 mln | 6 365,9 | 2025 |
| 19 | SD Worx People Solutions 2000 Antwerpen | € 1,08 mld | — | € 325,2 mln | — | 2025 |
| 20 | Heidelberg Materials Benelux 1420 Eigenbrakel | € 1,05 mld | € 602,9 mln | € 688,8 mln | 1 350,8 | 2025 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Buurgemeenten
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)?
2 147 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 4020 (Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)?
Volgens aantal vennootschappen: Menselijke gezondheidszorg (249), Detailhandel (236), Exploitatie van en handel in onroerend goed (209).
Wat is de grootste vennootschap in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)?
Volgens balanstotaal is dat Willis Towers Watson (€ 915,2 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre) geven samen 11 505 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Luik (Bressoux, Jupille-Sur-Meuse, Wandre)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 15/10/2026.