Vennootschappen in 2150 Antwerpen (Borsbeek)
362 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel in 2150 Antwerpen (Borsbeek).
Grootste bedrijven in de provincie Antwerpen → · Grootste werkgevers in de provincie Antwerpen →
De belangrijkste sectoren in Antwerpen (Borsbeek)
De grootste vennootschappen in Antwerpen (Borsbeek)
Gerangschikt volgens balanstotaal van de laatst neergelegde jaarrekening. Dat is een criterium van grootte, geen beoordeling.
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Compostela Verpleging, verzorging en begeleiding met overnachting | € 81,2 mln | € 37,8 mln | € 60,2 mln | 497,1 | 2025 |
| 2 | DE Laet International Vervaardiging van voedingsmiddelen | € 32,9 mln | € 65,1 mln | € 14,8 mln | 57,4 | 2025 |
| 3 | Immo Backes Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 28,8 mln | — | € 22,3 mln | — | 2025 |
| 4 | A. Vdb Invest Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 14,9 mln | — | € 5,78 mln | 1,0 | 2025 |
| 5 | M.K. Invest Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 14,5 mln | — | € 9,12 mln | — | 2025 |
| 6 | G & C Holding Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 11,5 mln | — | € 11,1 mln | 0,7 | 2025 |
| 7 | Partner Groothandel | € 11,0 mln | € 26,0 mln | € 3,98 mln | 35,3 | 2025 |
| 8 | D & D Holding Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 9,29 mln | — | € 8,95 mln | — | 2025 |
| 9 | Barka Teelt van gewassen, veeteelt, jacht en diensten in verband met deze activiteiten | € 8,28 mln | — | € 5,99 mln | 21,9 | 2025 |
| 10 | G.Schelkens Detailhandel | € 5,01 mln | — | € 1,82 mln | 12,3 | 2025 |
| 11 | De Kastanje Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 4,92 mln | — | € 1,05 mln | — | 2025 |
| 12 | Kenis Industriebouw Burgerlijke en utiliteitsbouw | € 4,84 mln | — | € 3,77 mln | 4,3 | 2025 |
| 13 | TEN Hove Holding Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren en overige zakelijke dienstverlening | € 4,81 mln | — | € 4,64 mln | — | 2025 |
| 14 | Almobe Industriebouw Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur | € 4,52 mln | — | € 3,62 mln | 10,1 | 2025 |
| 15 | KEMA Reclameactiviteiten, marktonderzoek en public relations | € 4,35 mln | — | € 3,80 mln | 0,5 | 2025 |
| 16 | Paheto Financiële dienstverlening, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen | € 3,46 mln | — | 658 864 € | — | 2025 |
| 17 | De Parel Vervaardiging van producten van metaal, exclusief machines en apparatuur | € 3,31 mln | — | € 1,42 mln | — | 2025 |
| 18 | Embrechts Consulting Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies | € 3,27 mln | — | € 1,82 mln | — | 2025 |
| 19 | Kantoor Theeus Ondersteunende activiteiten voor verzekeringen en pensioenfondsen | € 3,06 mln | — | € 1,14 mln | 8,1 | 2025 |
| 20 | Kripton Exploitatie van en handel in onroerend goed | € 2,99 mln | — | 305 760 € | — | 2025 |
„—”: niet gepubliceerd. Kleine vennootschappen (micro- en verkorte jaarrekening) hoeven hun omzet niet te publiceren.
Elders gevestigd, aanwezig in Antwerpen (Borsbeek)
90 ondernemingen met hun zetel in een andere gemeente baten minstens één vestiging uit in Antwerpen (Borsbeek) (winkel, agentschap, depot…). De grootste, volgens balanstotaal:
| # | Vennootschap | Totaal activa | Omzet | Eigen vermogen | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | bpost 1000 Brussel | € 4,27 mld | € 2,19 mld | € 657,6 mln | 23 730,2 | 2025 |
| 2 | Orange Belgium 1140 Evere | € 3,71 mld | € 1,67 mld | € 864,1 mln | 1 953,2 | 2025 |
| 3 | Carrefour Belgium 1930 Zaventem | € 1,42 mld | € 4,02 mld | € 42,5 mln | 6 365,9 | 2025 |
| 4 | Brico Belgium 1702 Dilbeek | € 463,7 mln | € 415,9 mln | € 103,5 mln | 1 478,6 | 2026 |
| 5 | Maes Retail 2880 Bornem | € 351,4 mln | € 455,8 mln | € 25,6 mln | 29,6 | 2025 |
| 6 | Action Belgium 1730 Asse | € 273,8 mln | € 1,47 mld | € 70,5 mln | 3 178,2 | 2025 |
| 7 | Basic-FIT Belgium 1090 Jette | € 203,3 mln | € 229,2 mln | € 46,6 mln | 649,8 | 2025 |
| 8 | MEDI-MARKET Parapharmacies 1140 Evere | € 171,3 mln | € 326,6 mln | € 11,5 mln | 319,1 | 2025 |
| 9 | Krëfel 1851 Grimbergen | € 145,8 mln | € 451,9 mln | −€ 14,8 mln | 1 100,3 | 2025 |
| 10 | Grand Opticiens Belgium 2800 Mechelen | € 110,2 mln | € 154,7 mln | € 66,8 mln | 173,6 | 2025 |
| 11 | Katholiek Onderwijs Bisdom Antwerpen Zuidkant 2390 Malle | € 84,0 mln | € 2,62 mln | € 47,9 mln | 39,4 | 2024 |
| 12 | Torfs L. 9140 Temse | € 68,0 mln | € 172,5 mln | € 36,7 mln | 521,9 | 2025 |
| 13 | Sonova Retail Belgium 1702 Dilbeek | € 67,0 mln | € 125,9 mln | € 31,5 mln | 340,8 | 2026 |
| 14 | Ferm Kinderopvang 3018 Leuven | € 54,9 mln | € 34,6 mln | € 32,1 mln | 1 189,4 | 2025 |
| 15 | TUI Belgium Retail 1930 Zaventem | € 50,5 mln | € 44,3 mln | € 26,3 mln | 433,0 | 2025 |
| 16 | JYSK 2900 Schoten | € 40,2 mln | € 128,0 mln | € 14,7 mln | 670,4 | 2025 |
| 17 | Auto 5 1070 Anderlecht | € 36,5 mln | € 107,9 mln | € 16,2 mln | 591,5 | 2025 |
| 18 | OD Tandartsen 2800 Mechelen | € 35,9 mln | € 37,8 mln | € 5,56 mln | 103,2 | 2025 |
| 19 | AC Clinico Belgium 1932 Zaventem | € 33,7 mln | € 24,4 mln | € 28,0 mln | 153,4 | 2025 |
| 20 | Minit Benelux 9320 Aalst | € 19,0 mln | € 18,8 mln | € 7,86 mln | 146,9 | 2026 |
Vestigingen: vestigingseenheden aangegeven in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO). De zetel van elke onderneming staat onder haar naam.
Buurgemeenten
Veelgestelde vragen
Hoeveel vennootschappen hebben hun zetel in Antwerpen (Borsbeek)?
362 vennootschappen die een jaarrekening hebben neergelegd, hebben hun zetel op postcode 2150 (Antwerpen (Borsbeek)).
Wat zijn de belangrijkste sectoren in Antwerpen (Borsbeek)?
Volgens aantal vennootschappen: Gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (58), Exploitatie van en handel in onroerend goed (25), Activiteiten van hoofdkantoren en managementadvies (25).
Wat is de grootste vennootschap in Antwerpen (Borsbeek)?
Volgens balanstotaal is dat Compostela (€ 81,2 mln, boekjaar 2025).
Hoeveel banen geven de vennootschappen in Antwerpen (Borsbeek) aan?
De vennootschappen met hun zetel in Antwerpen (Borsbeek) geven samen 918 voltijdse equivalenten aan in hun laatste jaarrekening. Die banen kunnen buiten de gemeente liggen.
Analyseer de vennootschappen in Antwerpen (Borsbeek)
Filter deze vennootschappen op grootte, soliditeit en evolutie, volg ze op en krijg een melding wanneer hun jaarrekening of publicaties veranderen.
Volledige fiche openen →Actieve vennootschappen (rechtspersonen) die minstens één jaarrekening hebben neergelegd, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen en de Nationale Bank van België. De sector is de hoofdactiviteit in het register; de gemeente is die van de zetel. Gegevens bijgewerkt op 16/10/2026.